Müftülük'ten İftara Devam!

Kırşehir İl Müftülüğü ve Diyanet Vakfı Kırşehir Şubesi tarafından sivil toplum kuruluşlarına ve hayırseverlere İftar Yemeği Programı düzenlendi.

Kırşehir Haberleri 25 Mayıs 2018 20:07
Müftülük'ten İftara Devam!
-A +A

                Kırşehir İl Müftülüğü ve Diyanet Vakfı Kırşehir Şubesi tarafından sivil toplum kuruluşlarına  ve hayırseverlere İftar Yemeği Programı düzenlendi.
  Kırşehir İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Kırşehir Şubesi tarafından organize edilen sivil toplum kuruluşları ve hayırseverlere yönelik İftar Programı Kırşehir Belediyesi Ağalar Konağı’nda verildi.
                İftar programına Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Vaizi Muhammed Kabakoz, Diyanet İşleri Başkanlığı Kayseri Eğitim Merkezi Müdürü Abdülkadir Kapdan, Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Ahmet Gökbel, Hayırseveler Muzaffer Marşap ve Hacı Ali Cihan, işadamları, sivil toplum kuruluşları başkanları ve yöneticileri,  Kırşehir Müftü Yardımcısı Hasan Hüseyin Arslantürk ve  İl Müftülük personelleri katıldı.
                Müezzin Kayyım Kadir Aktaş’ın tilavet ettiği Kur’an’ı Kerim ile başlayan program ezan okunmasıyla devam etti. Yapılan iftarın ardından konuşan Kırşehir Müftüsü Mehmet Yaman, düzenlenen iftar programına katılanlara teşekkür ederek katılımlarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Müftü Yaman, “Allah şükrünü eda etmeyi bizlere nasip etsin. Ramazan rahmet ve mağfiret ayı olmasının yanında, aynı zamanda yardımlaşma ve paylaşma ayıdır.  Oruçlarımızı Cenabı Hak kabul etsin, bizleri Ramazan Bayramı'na da kavuştursun inşallah. Programımıza katıldığınız için teşekkür ediyorum” dedi.
                Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Vaizi Muhammed Kabakoz ve Diyanet İşleri Başkanlığı Kayseri Eğitim Merkezi Müdürü Abdülkadir Kapdan da programda birer  konuşma yaparak Kırşehir Müftüsü Mehmet Yaman’a düzenledikleri bu iftar programı nedeniyle teşekkür ettiler. Daha sonra İftar yemeğine katılan misafirler Kırşehir Müftüsü Mehmet Yaman’a teşekkür ederek  programdan ayrıldılar.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kırşehir'de Deprem!

Kırşehir'de Deprem!

12:58 6 Haziran 2019
Doğa EŞARP

Doğa EŞARP

13:04 29 Mayıs 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20HAZ%C4%B0RAN%20PAZARTES%C4%B0-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı