Muhtarlar Derneğ'nden Karaloğlu'na ziyaret

Akçakent Muhtarlar Derneği Güllühüyük Köyü Muhtarı Ahmet Akman başkanlığında dernek yönetimi Akçakent Kaymakamı Murat Karaloğlu'nu ziyaret etti.

Derneğin kuruluşu nedeniyle gerçekleştirilen ziyarette, dernek yönetimi derneğin mesleki alanda yardımlaşma ve dayanışma faaliyeti göstereceğini, İlçe genelinde bulunan muhtarların sorunlarını ve görev mahallindeki yerlerin sorunlarını ele alıp çözüm yolları aramak, Akçakent için birlikteliği sağlamak, ilçe ve köylere yapılacak her hayırlı iş ve yatırımlara el birliği, güç birliği yapmak ayrıca olumsuz işlerde ise fren olmak amacıyla kurulduğuna dikkat çekildi. 

Muhtarların hepsinin mahallesinde veya köyünde kendi alanında seçilmiş güven almış insanlar olduğunu anlatan Dernek Başkanı Akman “Bir elin nesi var iki elin sesi var birlikten güç doğar diyerek Akçakent için bir araya geldik. Akçakent’imizin sesi olmanın gayreti ve çabası içerisinde bağımsız olarak tüm köy ve mahalle muhtarlarıyla birlikte hizmet için varız” dedi.

Kaymakam Karaloğlu ise, amaçlarının Akçakentli hemşerilerimize hep birlikte hizmet etmek olduğunu, bu hususta Muhtarlarımıza her zaman destek olduklarını belirterek Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ederek başarılar diledi.


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR