Narkotik ’Whatsapp İhbar Hattı!’

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucu madde bağımlılığıyla daha etkin mücadele edebilmek için "Narko-Mobil Projesi" kapsamında ihbar hattı kuruldu.

Kırşehir Haberleri 24 Mayıs 2018 20:07
Narkotik ’Whatsapp İhbar Hattı!’
-A +A

         Kırşehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucu madde bağımlılığıyla daha etkin mücadele edebilmek için "Narko-Mobil Projesi" kapsamında ihbar hattı kuruldu.  İhbar hattına ilişkin Kırşehir Valiliği'nden, Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce madde bağımlılığıyla daha etkin mücadele edebilmek için "Narko-Mobil Projesi" oluşturulduğu belirtildi. Açıklamada, İçişleri Bakanlığı Uyuşturucu ile Mücadele Uygulama Politikası'nda yer alan CİMER-BiMER ve Sosyal Medya üzerinden uyuşturucu ile mücadele konusunda gelen başvuruların hızlı bir şekilde tespit edilerek cevaplanmasının sağlanması amacıyla uygulamaya konulan 0 552 155 40 40 numaralı Narko-Mobil WhatsApp İhbar Hattı Kırşehir'de aktif hale gelmiştir" denildi.
         Narko-Mobil hattına, gördüğünüz, duyduğunuz, yaşadığınız ve bildiğiniz her şeyi resim, video ve mesaj olarak paylaşabileceksiniz.


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20OCAK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı