Öğrencilerden Huzurevi'ne Ziyaret!

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Mucur Meslek Yüksekokulu Görsel İşitsel ve Teknik Medya Yapımcılığı Bölümü Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Programı öğrencileri, Mucur Gençlik Merkezi Müdürlüğünün koordinasyonunda Mucur Hayrettin Ekim Huzurevine ziyarette bulundu.

Kırşehir Haberleri 10 Ekim 2018 19:13
Öğrencilerden Huzurevi'ne Ziyaret!
-A +A

                   Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Mucur Meslek Yüksekokulu Görsel İşitsel ve Teknik Medya Yapımcılığı Bölümü Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Programı öğrencileri, Mucur Gençlik Merkezi Müdürlüğünün koordinasyonunda Mucur Hayrettin Ekim Huzurevine ziyarette bulundu. Yaşlılar Haftası kapsamında düzenlenen ziyarete okulumuz adına otuza yakın gönüllü genç ile Öğr. Gör. Yasin Söğüt, Mucur Gençlik merkezi adına Mucur Gençlik Hizmetler ve Spor İlçe Müdürü Ali Kaya ve Gençlik Lideri Semra Korkmaz katıldı.
                   Ziyaret, geçmiş ve geleceğin buluşmasına vesile olurken huzurevi sakinleri yapılan ziyareti sevinçle karşıladı. Gönüllü gençler yaşlıların ellerini öperek, tek tek ilgilendi. Bu ziyaret kapsamında huzurevi sakinleri ziyaretten memnuniyetlerini dile getirirken, öğrencileri tekrar görmek istediklerini söyledi. Öğr. Gör. Yasin Söğüt, Gençlik merkezi ve Yüksekokulun ortaklaşa düzenledikleri bu tarz sosyal sorumluluk programlarının, gençlere sosyal sorumluluklar ve kazanımlar sağladığını dile getirdi ve bu birlikteliğin devam etmesi gerektiğini vurguladı. Ayrıca hem Yüksekokul yönetimine hem de Görsel İşitsel Teknikler ve Medya yapımcılığı bölümüne katkılarından dolayı teşekkür etti. Gönüllü gençler Huzurevinde yaşayan insanların yalnız olmadıklarını ve unutulmaması gerektiğini dile getirmelerinin ardından ziyaret sona erdi.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kırşehir'de Deprem!

Kırşehir'de Deprem!

12:58 6 Haziran 2019
Doğa EŞARP

Doğa EŞARP

13:04 29 Mayıs 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20HAZ%C4%B0RAN%20PAZARTES%C4%B0-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı