Öğrencilere Kolaylık Sağlandı

Ahi Evran Üniversitesi bünyesinde hizmete giren "Ahi Kart" satış sistemi ile öğrencilere kolaylık sağlandığı bildirildi.

Kırşehir Haberleri 10 Mart 2018 10:03
Öğrencilere Kolaylık Sağlandı
-A +A

       Üniversiteden yapılan yazılı açıklamada, Ahi Kart satış sitemi ile öğrencilere sağlanan kolaylığın yanı sıra yemek takibinin de yapılabildiği ifade edildi.
       Kartın kurumsal bazda da üniversiteye katkı sağladığı vurgulanan açıklamada, öğrencilerin bankalardan verilen kartlardaki bekleme sürelerinden de kurtuldukları dile getirildi.
Açıklamada, görüşlerine yer verilen Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Süleyman Çelik, Ahi Kart sistemi ile kurumsal kimlik oluşturma anlamında en büyük atılımı satış sistemlerinde gerçekleştirdiklerini, bu sayede öğrencilere de kolaylık sağladıklarını aktardı.
        Öğrencilerin yemek kartlarını bankalardan aldığı dönemde bekleme sürelerinde sıkıntı yaşadıklarını, kendilerinin de takip sisteminde problemlerle karşılaştıklarını aktaran Çelik, "Bu kartlara sanal ortamda para yükleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda yemekhanelerimizin girişinde bulunan Ahi Kart yükleme noktalarından da yükleme işlemi yapılabiliyor." ifadelerini kullandı. 


Kaynak : (AA)

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/14%20Aral%C4%B1k%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı