Oğuz Sulusaray, Bahçelievler'de!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırşehir Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray ülkücü heyet; Kırşehir'in büyük mahallelerinden bir tanesi olan Bahçelievler Mahallesi'ni ziyaret etti ve seçmenlerle bir araya geldi.

Kırşehir Haberleri 22 Haziran 2018 19:12
Oğuz Sulusaray, Bahçelievler'de!
-A +A

         Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırşehir Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray ülkücü  heyet; Kırşehir'in büyük mahallelerinden bir tanesi olan Bahçelievler Mahallesi'ni ziyaret etti ve seçmenlerle bir araya geldi. 'Bu iş ilk turda bitecek' diyen Milletvekili Adayı Sulusaray seçmenlere yapacakları çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi.
         Kırşehir Milletvekili Adayı Sulusaray, seçmenlere hitaben yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: "Cumhur İttifakı, ülkenin milli bekası için atılmış bir adımdır. Milletimizin aklını temsil ediyoruz. Bölge halkının çoğunluğu çiftçilikle uğraşmaktadır. Çiftçilerimizin kullandığı mazot ve diğer ürünlerde vergi yükünü azaltacak, tarımda kullanılan elektrikten da katma değer vergisinin alınmamasını sağlayacağız. Özellikle üreticilerimizin, çiftçilerimizin vergi yükünü düşüreceğiz. Çiftçimizin daha fazla üretim yapmasını, ekonomiye faydaları olmasını istiyoruz. 24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde Milletvekili adayı gösterildim. Kırşehir’in hemen her yerini karış karış bilirim. Memleketimi tanır, memleketimin sorunlarını iyi bilirim. Kısmet olursa Kırşehirli hemşerilerimizi TBMM’de en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Bir köylü çocuğu olarak köylümüzün, çitçimizin, tarımın, ziraatın, hayvancılığın sorunlarını biliyorum. İlimizin eğitim, ulaşım, sanayileşme sorunlarını ve şehrimizde kurulu üniversitemizin, köyden ilimize ve ilçelerimize gelen öğrencilerimizin sorunlarını yakından biliyorum. Çözüm yollarının da farkındayım. Kısmet olur da seçilirsem; konu ile ilgili olan gerekli ve doğru teknik desteği de alarak, bu zamana kadar köylümüzün, işçilerimizin, esnafın, işsizlerin, öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, üniversitedeki öğretim üyelerimizin ve her kademedeki idarecilerimizin her an yanlarında olacağım.”


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20%C5%9Eubat%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı