Önce Aşireti Sonra Kırşehir Sahip Çıktı!

Kırşehir’de İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, kendisini destekleyenler ve pankartlarla AK Parti İl Binasına giderek Yerel Yönetimler seçimleri için aday adaylık için ilk resmi başvuruyu yaptı.

Kırşehir Haberleri 10 Kasım 2018 13:25
Önce Aşireti Sonra Kırşehir Sahip Çıktı!
-A +A

                 Kırşehir’de İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, kendisini destekleyenler ve pankartlarla AK Parti İl Binasına giderek Yerel Yönetimler seçimleri için aday adaylık için ilk resmi başvuruyu yaptı. Ahi Meydanı'nda Cuma Namazı'nın ardından buluşan yaklaşık 2 bin kişi Barbaros Dulkadiroğlu'na destek verirke, gerçekleştirilen yürüyüş ile Yenice Mahallesi'nde bulunan AK Parti İl Binası'na giden kalabalık Dulkadiroğlu'na sahip çıktı. 
              AK Parti il binasında gerçekleşen başvuruda Kırşehir'e hayırlı olsun dileklerini ileten Barbaros Dulkadiroğlu şu ifadelere yer verdi: “Bismillahirrahmanirrahim, Selamın aleyküm sayın il başkanım, Kıymetli İlçe başkanlarım, kıymetli muhtarlarım,kıymetli dava arkadaşlarım, Kıymetli hemşerilerim, Değerli basın mensuplarımız.  Mübarek cuma gününde Kırşehir’in Manevi lideri ve piri Ahi Evran Veli hazretlerinin huzurunda duayla başladığımız bu yürüyüşümüzün Kırşehir’imiz için, partimiz için ve belediyemiz için hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan diliyorum. Kıymetli Ak partili dava arkadaşlarım ve Kırşehirli hemşerilerim. Ben uzun yıllardır siyaset hayatındayım. Kırşehir ailesinin ve Ak parti ailesinin bir ferdiyim. Uzun yıllar Ak Parti il yönetiminde bulundum.
              Daha sonra da 2014’te İl Genel Meclis üyeliğine sizlerin taktirleriyle seçildim. 2016 yılından bu yana Kırşehir il genel meclisi başkanlığı görevini yürütüyorum. Yıllarca köy köy, ilçe ilçe, mahalle mahalle tek derdimiz Kırşehir’e hizmetkâr olabilmekti. Kapımızı çalan bütün hemşehrilerimize Kırşehirlilik bilinciyle yani sevgiyle ve hürmetle yaklaştık. Ahilik bilincini kuşandık ve kapımızı gönlümüzü herkese açtık. Benim aday adaylığım davam İçin partim için ve Kırşehirim için bir kutlu haykırıştır. Biliyorum ki siyaset bir ekip işidir. Bizim bu şehirde yıllarca birlikte siyaset yaptığımız güvenilir Ekibimiz mevcuttur. Kıymetli arkadaşlarım; biz Dava ve çalışma arkadaşlarımla 41 proje hazırladık. 
               Evet AK parti demek proje demektir ama en başta projeleri eserlere yüceltme demektir. Rabbim nasip eder, liderim ve cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan ve partim uygun görürse açıklayacağımız projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz. Değerli dava arkadaşlarım; Ben size büyük Kırşehir inşasının sözünü veriyorum ve diyorum ki Gönülleri yıkarak değil ihya ederek çalışacağız ve koşacağız. Aslolan şahsım değildir aslolan gönüllerdeki yerdir, aslolan Hizmettir. Bu niyetle yola çıktık. Ben hayatım boyunca üstlendiğim görevlerde hep bu duruşu ortaya koydum ve sizlerin huzurunda söz veriyorum ki Barbaros Dulkadiroğlu, Hakk ve halk Yolunda bu duruşu ortaya koymaya devam edecektir. Şunu da söyleyeyim; biz kadere iman ettik. Kırşehir’imiz için partimiz için kim hayırlıysa o olsun diyoruz. Destek ve dualarınızı bekliyoruz. Ve inanıyoruz ki bu sevda büyük Türkiye sevdasında Büyük Kırşehir’i kurma sevdasıdır. Kırşehir aşkına hizmet Yolunda durmak yok yola devam diyorum ve hepinizi Allah’a emanet ediyorum 
ALLAH yar ve yardımcımız olsun.” 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Cengiz ERKOÇ Dernek başkanı

18:31 10 Kasım 2018

Barbaros kardeşimin yolu açık olsun Allah yardımcısı olsun Belediye Bşk'nında üstesinden geleceğinden çok eminim Kırşehire en güzel ve kalıcı hizmetler yapacağına inanıyor ve güveniyoruz. Kırıkkale DULKADİROĞULLARI derneği yönetimi selamlar
1000

Mustafa KURT

16:05 10 Kasım 2018

Cenab-ı Hak sizi sevsin, sevdirsin,sevindirsin inşallah.Başarılar dilerim kıymetli başkanım.
1000
Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/25%20May%C4%B1s%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı