Peru ve Ekvator'a İş Gezisi Düzenlenecek!

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)'nin Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) organizasyonu ve Türk Hava Yolları A.Ş. işbirliği ile Peru ve Ekvator Cumhuriyetleri'ne gerçekleştirilecek olan iş gezisine ilişkin resmi internet sayfası aracılığıyla bir duyuru yayınladı.

Kırşehir Haberleri 19 Temmuz 2018 19:10
Peru ve Ekvator'a İş Gezisi Düzenlenecek!
-A +A

         Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)'nin Ekonomi Bakanlığı  koordinasyonunda, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) organizasyonu ve Türk Hava Yolları A.Ş. işbirliği ile Peru ve Ekvator Cumhuriyetleri'ne gerçekleştirilecek olan iş gezisine ilişkin resmi internet sayfası aracılığıyla bir duyuru yayınladı.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası7ndan yapılan duyuruda şu bilgiler kaydedildi: " Türkiye İhracatçılar Meclisi  (TİM)'nin yazısında; Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) organizasyonu ve Türk Hava Yolları A.Ş. işbirliği ile 14-19 Ekim 2018 tarihleri arasında Peru Cumhuriyeti ve Ekvator Cumhuriyetine yönelik azami 30 firma temsilcisinden oluşacak şekilde her iki ülkeye yönelik iş, yatırım imkanlarının oluşturulması ile pazar payımızın arttırılması amacıyla ikili firma iş görüşmelerinin (B2B) gerçekleştirileceğinin öngörüldüğü belirtilmektedir.
         Bu çerçevede, TİM 'in ekli yazısında belirtilen kriterlere uygun firmalara gerekli duyuruların yapılması, ziyarete katılacak firmaların 29 Ağustos 2018 Çarşamba günü mesai bitimine kadar http://goo.gl/4iNhCn adresindeki başvuru formunu doldurmaları ve organizasyon giderlerine dair gerekli bilgilendirme ve yönlendirmelerin yapılması gerekmektedir."


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20Ekim%20Cumartesi%20-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı