Ramazan Baykara'dan anlamlı ziyaret

Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara şehit ailelerine önemli bir ziyaret gerçekleştirdi.

Kırşehir Haberleri 10 Eylül 2019 14:41
Ramazan Baykara'dan anlamlı ziyaret
-A +A

          Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara şehit ailelerine önemli bir ziyaret gerçekleştirdi. 17 Ağustos 1992 tarihinde Şanlıurfa Suruç’ta şehitlik mertebesine ulaşan P. Er Lokman Aksüngü’ye,  07 Eylül 2008 tarihinde, Hakkâri Çukurca'da Şehitlik Mertebesine ulaşan P. Üsteğmen Murat Ergül,  07 Eylül 1996 tarihinde Siirt'te J. Kom. Er Murat Beşkardeş,  08 Eylül 2009 tarihinde Hakkâri Çukurca'da J. Kom. Üst. Çvş. Ferhat Erdem,  09 Eylül 1995 tarihinde Hakkâri Karadağ’da Piyade Uzm. Çvş. Osman Demirel’in kıymetli ailelerine şehitlerimizin şehitlik yıl dönümlerinde ziyaret ederek Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve Kırşehir Valisi İbrahim Akın’ın selamlarını ileten Baykara şehit yakınları ile sohbet etti. Ziyaret sonunda Kuran-ı Kerim okunarak dualar edilmesinin ardında şehitlerimize özel yapılan plaketler İl Müdürü Ramazan Baykara tarafından takdim edildi.
           Gerçekleştirilen ziyaretlerde İl Müdürü Ramazan Baykara’ya İl Müdür Yardımcıları Zafer Yiğit, Nihat Kangal ve Şehit Yakınları ve Gazi Hizmetleri Birimi Sorumluları eşlik etti.
           Öte yandan Ramazan Baykara, yeni eğitim öğretim yılı vesilesi ile bir mesaj yayımladı. Baykara mesajında; “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.
             Araştırıp sorgulama yeteneğine sahip, bilimsel gelişmeleri takip edebilen ve bilgi üretebilen pırıl pırıl nesiller yetiştirmek adına yeni bir heyecanla değerlendirilmesi gereken yeni eğitim öğretim dönemi, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma hedefi doğrultusunda en önemli basamağın nitelikli bir eğitim olduğundan hareketle, çocuklarımızın pozitif bilimleri kavramasının yanı sıra, milli ve manevi değerlerini öğrenme anlamında da iyi bir fırsat olarak görülmelidir.
                Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi başarılı iller arasında yer alan ilimizin, öğrenci, öğretmen ve velilerimiz arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim ve işbirliği ile bu eğitim öğretim dönemini bir önceki yıllardan daha verimli ve başarılı geçmesi ilimizin teminatı olacaktır.
            Bu duygu ve düşüncelerle, başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasının İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2019-2020 eğitim öğretim döneminin ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum” dedi.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Gözün Aydın Kırşehir!

Gözün Aydın Kırşehir!

17:00 27 Kasım 2019
10 Parmağında 10 Marifet!

10 Parmağında 10 Marifet!

14:36 2 Aralık 2019
"Çine" zulayı patlattı!

"Çine" zulayı patlattı!

14:09 21 Kasım 2019
Her yanın hüzün SEYFE!

Her yanın hüzün SEYFE!

12:01 17 Kasım 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/07%20ARALIK%20CUMARTES%C4%B0%20-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı