Rektör Karakaya’ya Karabük'ten Ziyaret!

Bilim, sanat ve teknolojiye önem veren, iş birliğine her zaman açık olan, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, farklı üniversitelerin rektörlerini ağırlamaya devam ediyor.

Kırşehir Haberleri 19 Nisan 2018 19:05
Rektör Karakaya’ya Karabük'ten Ziyaret!
-A +A

         Bilim, sanat ve teknolojiye önem veren, iş birliğine her zaman açık olan, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, farklı üniversitelerin rektörlerini ağırlamaya devam ediyor. Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Güneş ile birlikte Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı makamında ziyaret etti. Ziyarete, Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt da eşlik etti.
         Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Ahi Evran Üniversitesi'nin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek Ahi Evran Üniversitesi (AEÜ) ile iş birliği içinde olmak istediklerini söyledi. Tüm birimleri ile kalite belgesi alan ilk ve tek devlet üniversitesi olduğumuzu vurgulayarak başarılı çalışmalarından dolayı Rektör Karakaya’yı tebrik eden Rektör Polat, ülkenin geleceğini inşa eden eğitim yuvaları üniversitelerin kalitede tescillenmesinin önemli olduğunu vurguladı.
         Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Karabük Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’a üniversiteler arası iş birliğine her zaman açık olduklarını belirterek hep birlikte Türkiye’nin geleceğine katkıda bulunacak gençler yetiştireceklerini söyledi. Üniversiteleri ülkelerin dünyaya açılan gözü olarak nitelendiren Rektör Karakaya, daha çağdaş daha gelişmiş ve daha yenilikçi bir Türkiye için sürekli çalışacaklarını kaydetti. Ahi Evran Üniversitesi'nin fiziki ve genel yapısı hakkında Karabük Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’ı bilgilendiren Rektör Karakaya, hızla büyüyen ve gelişen Ahi Evran Üniversitesi'nin ilerleyen dönemlerde bölgenin gözde üniversitelerinden biri olacağını ifade etti.
         Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Vatan Karakaya, nazik ziyaretlerinden dolayı Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Güneş’e teşekkür etti.


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı