Sağlık Müdürü Türkoğlu Görevden Alındı

Kırşehir Sağlık Müdürü Dr. Suat Türkoğlu görevden alındı.

İlçeler 14 Mayıs 2019 13:37
Sağlık Müdürü Türkoğlu Görevden Alındı
-A +A

                Kırşehir Sağlık Müdürü Dr.Suat Türkoğlu görevden alındı. 31 Ekim 2017 tarihinde Kırşehir İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Türkoğlu'nun görevden alınması ile boşalan makamına ise Ağrı Sağlık Müdürü Dr.Ali Bulut atandı. 1984 yılında Mucur'da dünyaya gelen ve son olarak Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü görevi yapan Ali Bulut'un evli ve 1 çocuk babası olduğu öğrenildi.
                Ali Bulut, Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü görevinin yanı sıra Ağrı İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği –  Tıbbî Hizmetler Başkanı ve Genel Sekreterliği, Ağrı Devlet Hastanesi Başhekimliği, Ağrı Devlet Hastanesi'nde Kardiyovasküler Cerrahî Uzmanı, Sağlık Bakanlığı Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği – Kardiyovasküler Cerrahî Asistanı,  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi – Tıp Doktoru olarak da görev yaptı.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

hizmet görevlisi

00:09 27 Haziran 2019

2019 kırsehir de ve hastane bakımları zayıftır buna rahmen bakım onarım cevre düzeni 2011 den buyana siyaset olan hastanede kamu calısanları ezilme durumunda kalmıstır her gelen bas hekim oluyor ve alacagı parası cebinde sefasını sürerler ve yemek konusu zayıf ilgi yok şirket elemanları zayıf hastalar enfeksiyon oluyor tuvaletler pis durumda ve 1991 yılları hastane fakir duruma geliyor hizmet zayıf hastane havalandırması kapalı yerler koku sarıyor tüm kamuya duyrulur
1000
Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20Ocak%20Cumartesi-1.jpg
YARIŞMA
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı