Sağlık-Sen'de İdris Kaya İddialı

Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi'nin 24 Mart'ta yapılacak genel kurulunda başkan adaylığını açıklayan İdris Kaya sağlık çalışanlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Kırşehir Haberleri 10 Mart 2018 19:09
Sağlık-Sen'de İdris Kaya İddialı
-A +A

         Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi'nin 24 Mart'ta yapılacak genel kurulunda başkan adaylığını açıklayan ve sağlık çalışanlarının yoğun ilgisiyle karşılanan İdris Kaya, "Kırşehir'deki sağlık çalışanların hizmetinde olacağım. Kolay ulaşılan ve üyelerinin sorunlarını çözen bir anlayışla çalışacağım" dedi. Çınar Kırşehir Gazetesi'ni ziyaret eden İdris Kaya, gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Kahraman ile bir süre sohbet ederek çalışmalarına ve projelerine ilişkin detaylı bilgiler verdi.
        Kırşehir’deki sağlık çalışanlarının yoğun desteği üzerine bu yola çıktığını ifade eden Sağlık-Sen Başkan Adayı İdris Kaya, yaptığı açıklamada, "Sendika başkanı seçildiğim takdirde, sağlık çalışanlarının sorunlarını çözmek için çaba harcayacağım. Üyelerimiz arasında ayrım yapmadan tüm sağlık çalışanlarının sorunlarını çözeceğim. Türkiye genelinde sağlık alanında en güçlü olan sendikamızın gücünü arttıracağıma inanıyorum" dedi.
İDRİS KAYA KİMDİR?
         İlk, orta ve lise (İHL) tahsilini Kırşehir'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'ni bitirdi. 1988 yılında Kırşehir Müftülüğü'nde göreve başladı. 1990 yılında Sağlık Müdürlüğü'ne geçiş yaptı. 1990-99 yılları arasında Sağlık Müdürlüğü'nün çeşitli birimlerinde çalıştı. 2000 yılında naklen tayin olduğu Kırşehir Doğum ve Çocuk Bakımevi Hastanesi'nde 2004-2009 yılları arasında müdürlük yaptı. Daha sonra 2010 yılında tayin olduğu Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde 2014-2017 yılları arasında müdürlük yaptı. 2018 yılı itibarı ile Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü'ne uzman olarak atanarak Destek Hizmetleri Birim Sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Kırşehir İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği'nde (KİMDER) yönetim kurulu üyeliği yaptı. 2014 yılında yapılan Sağlık-Sen Kırşehir Şube Genel Kurulu'nda yönetim kurulu yedek üyesi seçildi. 24 Mart tarihinde yapılacak olan Sağlık- Sen Kırşehir Şube Başkanlığı'na aday oldu. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/14%20Aral%C4%B1k%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı