Şahin'den Demirbaş'a Tebrik!

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Faruk Şahin, Okçuluk Genç Bayanlar kategorisinde Türkiye üçüncüsü olan Betül Demirbaş'ı misafir etti.

Kırşehir Haberleri 17 Şubat 2019 14:01
Şahin'den Demirbaş'a Tebrik!
-A +A

         Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Faruk Şahin, Okçuluk Genç Bayanlar kategorisinde Türkiye üçüncüsü olan Betül Demirbaş'ı misafir etti.
         04-06 Ocak 2019 tarihleri arasında Samsun ilinde düzenlenen Okçuluk Salon Türkiye şampiyonasında Sporcumuz Betül Demirbaş Genç bayanlar kategorisinde Türkiye üçüncüsü olarak büyük bir başarıya imza atmıştı. Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk Şahin Okçuluk Salon Türkiye Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü olarak büyük bir başarıya imza atan sporcumuz Betül Demirbaş'ı başarısından dolayı tebrik edip, gelecek yarışmalar öncesinde de başarı dileklerinde bulundu. Ziyarette, sporcu Demirbaş'ın Okul Müdürü, Beden Eğitimi Öğretmeni ve Okçuluk Antrenörü de yer aldı.
         Öte yandan İl Emniyet Müdürlüğünün Uyuşturucu ile mücadele programı kapsamında 'Narkorehber Eğitimi' Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz personellerinin katılımları Yurt Hizmetleri Müdürlüğü Saliha Sultan Kız Yurdu toplantı salonunda gerçekleştirildi. Yine Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk Şahin, Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nde görev yapan Antrenörler ile Yurt Hizmetleri müdürlüğü toplantı salonunda bir araya gelerek İstişare Toplantısı gerçekleştirdi. Türkiye Atletizm Federasyonunun faaliyet programında yer alan ‘Atletizmi Geliştirme Projesi' noktasında ise Kırşehir İlçe seçmeleri devam ediyor. Türkiye Atletizm Federasyonu’nun önemli projeleri arasında yer alan Atletizmi Geliştirme Projesi, Türkiye genelinde 81 ilde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesindeki ilçe merkezlerinde, köy ile kasabalarda yaşayan genç sporcularının katıldığı ilçe seçmeleri ile başladı.
         Bu kapsamsa Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Kırşehir Atletizm il temsilciliğince Kaman, Akpınar ve Boztepe ilçelerinde ilçe seçmeleri yapıldı.  Seçmelerin ardından dereceye giren sporculara ödüllerini Gençlik ve Spor İlçe Müdürlerimiz ve Atletizim il temsilcisi tarafından sporculara takdim edildi.
         Aktif bir şekilde çalışmalarını sürdüren Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nde İl Emniyet Müdürlüğünün Uyuşturucu ile mücadele programı kapsamında 'Narkorehber Eğitimi' Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personellerinin katılımları Yurt Hizmetleri Müdürlüğü Saliha Sultan Kız Yurdu toplantı salonunda gerçekleştirildi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
1. Soru

1. Soru

11:44 19 Nisan 2019
Soru 4:

Soru 4:

09:02 19 Nisan 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20May%C4%B1s%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı