Salgın Sürecinde Görev Yapan Personellere Teşekkür Belgesi

Kırşehir Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara’dan Salgın Sürecinde Görev Yapan Personellere Teşekkür Belgesi
Kırşehir Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara salgın sürecinde görev yapan personellere teşekkür belgesi takdim etti.
    Kırşehir Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara; Kırşehir Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü, Kırşehir Huzurevi Müdürlüğü, Osman Yalçınkaya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü ve Mucur Hayrettin Ekim Huzurevi Müdürlüklerimizde ve Özel Yaşam Kırşehir Bakım Merkezinde salgın süreci kapsamında 14 gün vardiya uygulamasında büyük özveri ve fedakârlık ile kuruluştan ayrılmayarak bu sancılı süreci hep birlikte aşmaya çalışan personellere teşekkür belgesi takdim etti.
    Kırşehir Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara; Dünyada ve Ülkemizde 2020 yılında baş gösteren Covid-19 salgını sürecinde gece gündüz demeden, büyük fedakârlıkla kıymetli hizmet alanlarımızı sağlıklı günlere kavuşturmak adına mücadelenin en ön safında yer alan tüm çalışma arkadaşlarıma üstün gayretlerinden dolayı teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim” yazılı teşekkür belgesi takdim etti.
    Baykara yaptığı konuşmasında ise; "Yaşadığımız zor günleri hep birlikte atlatacağımız, sosyal mesafe engelini aştığımız ve tekrar kucaklaşacağımız eski günlerimize dönmek en büyük temennimizdir. Bu salgına karşı mücadelede görev şuurunuz, şefkat ve merhametiniz gücümüz oldu. Salgın süresince görevinizi ifa ederken Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda Kuruluşlarımızda koruma ve bakım altında bulunan kadın, engelli, yaşlı ve çocuklarımıza yönelik aktiviteler, eğlenceler düzenleyerek onların moral-motivasyonunu yüksek tutmak adına yapılan çalışmalarınız ve en önemlisi göstermiş olduğunuz çabanız, gayretiniz ve özveriniz için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim” dedi.
 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR