Seçim Sonuçları Dakika Dakika "Kırşehir365"te!

Çınar Kırşehir Gazetesi'nin resmi internet sayfası olan "Kırşehir365", 24 Haziran'da yapılacak olan seçimi siz okurları için dakika dakika takip edecek.

Kırşehir Haberleri 22 Haziran 2018 19:14
Seçim Sonuçları Dakika Dakika "Kırşehir365"te!
-A +A

 

            Çınar Kırşehir Gazetesi'nin resmi internet sayfası olan "Kırşehir365", 24 Haziran'da yapılacak olan seçimi siz okurları için dakika dakika takip edecek. Çınar Kırşehir tarafından "24 Haziran Cumhurbaşkanı Seçimi ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi Sonuçları" özel yayınıyla anında duyurulacak.
         Cumhurbaşkanı Seçimi ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi Kırşehir sonuçları,"Kırşehir365" sitesinde yer alacak ve yeni gelen sonuçlar anında sizlere ulaştırılacak. Kırşehir'de, sandık başından en güvenilir sonuçları anında aktarmak için tüm önlemleri aldı ve hazırlıklarını tamamladı. Sandıkların açılmaya başladığı dakikadan itibaren veriler toplanacak ve Yüksek Seçim Kurulu'ndan gelecek izin sonrasında siz okurların bilgilerine sunulacak.
         Halk oylaması sonuçlarına ilişkin yaşanacak yoğun talebi karşılamak üzere, haberci sayısında ve veri sağlayıcılarda güçlendirme yapan Çınar Kırşehir Gazetesi, Kırşehir'deki tüm seçim çevrelerinden sonuçları hızlı ve güvenilir şekilde okurlarıyla paylaşacak. Sandık sonuçlarını hızla sizlere sunarken sorun yaşamamak için tedbirlerini aldı ve elde edebilecekleri verileri sizlere sunacak. Seçim sonuçlarını dakika dakika www.kirsehirhaber365.com internet adresinden takip edebilirsiniz. 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/25%20May%C4%B1s%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı