SICAK HABER

Şentürk, Gençlerle Yemekte Buluştu!

Şentürk, “Yaşamayı Seviyorum Danışma Merkezi”nde tedavi gören gençlerle veda yemeğinde bir araya geldi.

Kırşehir Haberleri 28 Mart 2018 19:14
Şentürk, Gençlerle Yemekte Buluştu!
-A +A

         Kırşehir Valisi Necati Şentürk, “Yaşamayı Seviyorum Danışma Merkezi”nde tedavi gören gençlerle veda yemeğinde bir araya geldi.
         Kırşehir Valiliği tarafından, uyuşturucu ile mücadele etmek amacıyla hizmete açılan “Yaşamayı Seviyorum Danışma Merkezi”nde tedavi gençlerle, emekli olması nedeniyle düzenlenen yemek programında bir araya gelen Vali Necati Şentürk, gençlere hitaben yaptığı konuşmada, ülkemizde örnek gösterilen projenin başarılı olduğunu ve gençleri madde bağımlılığından kurtarmada etkili olduğunu söyledi.
         Merkezin bundan sonra da tüm hızıyla etkinliklerine devam edeceğini belirten Necati Şentürk, “Ülkemizi tehdit altına alan uyuşturucu belasına bulaşmış gençlerimiz burada tedavi görerek sosyal hayata hazırlanıyorlar. Gençlerimiz burada İş-Kur aracılığıyla meslek edindirme kursları alıyorlar. Eğitimlerini tamamlayan gençlerimiz iş sahibi olacaklar. Burada çok yönlü tedavi uygulanıyor. Gençlerimiz yarım kalan eğitimlerini, burada verilen mesleki açık lise eğitimi ile tamamlıyorlar. Bilgisayar odasında teknolojik dersler alıyor, spor salonunda sportif aktivitelerini yapıyorlar. Hedefimiz Yaşamayı Seviyorum Danışma Merkezi'nde tedavi gören gençleri uyuşturucudan kurtararak onları topluma faydalı bireyler olarak yetiştirmektir” dedi.
         Yemek programı, yapılan duanın ardından Vali Şentürk'ün gençlerle yaptığı sohbet ile sona erdi.


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20Nisan%20CUMA-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı