Sergen Özdemir Güven Tazeledi!

Türkiye Gençlik Vakfı Kırşehir İl Temsilciliği’ne yapılan kongre ile halihazırdaki il temsilcisi Sergen Özdemir yeniden seçildi.

Kırşehir Haberleri 29 Temmuz 2019 16:16
Sergen Özdemir Güven Tazeledi!
-A +A

        Türkiye Gençlik Vakfı Kırşehir İl Temsilciliği’ne yapılan kongre ile halihazırdaki İl Temsilcisi Sergen Özdemir yeniden seçildi. 
            Türkiye Gençlik Vakfı Kırşehir Temsilciliği 2. Olağan genel kurulu ile yeni yönetimini seçti. Halihazırdaki İl Temsilcisi Sergen Özdemir yapılan kurulda yeniden İl Temsilciliği görevine seçildi. 
Özdemir: “Sayın Valim sayın genel başkanım Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde kurulan vakfımız Allaha Hamdolsun bu gün  81 İL ve 400 ü aşkın ilçede ilimizde de merkez , kaman ve mucur ilçemizde teşkilatlanarak her alanda gençlerimiz ve onların ailelerinin yanında yer almaya devam ediyor” ifadelerini kullandı.
VAKFIMIZ GELECEĞİMİZİ GENÇLİĞİMİZ İÇİN BİR IŞIK
Özdemir kurulda yaptığı teşekkür konuşmasında Türkiye Gençlik Vakfı Türkiye Cumhuriyeti devletinin geleceği olan gençliğimizin ahlaklı, dürüst ve geleceği dizayn etme aşkıyla dolu bir gençlik hayalini gerçekleştirme idealleri ile geleceğe ışık tutan bir vakıf olarak kendini ispatlamıştır” dedi. 
         "Vakfımız Genel Başkanımız Enes Eminoğlu önderliğinde Saygı değer Cumhurbaşkanımızın bizlere işaret ettiği 2023,2053 ve 2071 hedeflerine ulaşma noktasında kuruluşundan bu güne teşkilatlanarak sosyal kültürel eğitsel ve sporsal  alanda  gençliğimize hizmet vererek, gençlerimizin milli ve manevi değerler çerçevesinde gelişmesinde büyük rol oynamış ve oynamaya devam ediyor" diyen Özdemir: “Bizlere çalışmalarımızda her daim sorumluluk bilincini aşılayarak, örnek teşkil eden ve bizleri tekrardan bu hizmetleri sürdürmemiz için yetkilendiren kıymetli ağabeyim Enes Eminoğluna ve Bilal ERDOĞAN ağabeyimize sizlerin huzurunda şükranlarımı sunuyorum” dedi. 
            İki yıllık görev süresinde teşkiladi olarak mesafe kat ettiklerini belirten Özdemir: “Gelişimi yeni dönemde ekibimizle birlikte daha da güçlendirerek yolumuza aynı azim ve heyecanla devam edeceğiz” dedi.
YENİ DÖNEMDE DAHA AZİMLİ VE HEVESLİ ÇALIŞACAĞIZ
Yeni dönemimizde Ahlakı ve vatan severliği kendine şiar edinmiş liyakat sahibi gençleri yetiştirebilir odaklı çalışmalarla gençlerimize ufuk oluşturmak için çalışacaklarını ifade eden Özdemir : “Omuzlarımızdaki yükün İstanbul’un Fatihi , Fatih Sultan Mehmet hanın omuzundaki yükten hafif olmadığı bilinciyle hareket edecek, ve Yeni Türkiye’nin İnşasının neferleri olmak için daha azimli ve hevesli bir şekilde çalışacağız.” 
          "Vakfımızın 2015 yılındaki gençlik buluşmasında Liderimiz Cumhurbaşkanımız bir gençlik muştusundan bahsetmişti" diyen Özdemir: "Cumhurbaşkanımız o gün demişti ki ‘karşımda kula kul olmayan sadece hakka kul olan bir gençlik görüyorum’. İşte o gençlik üstad Necip Fazılın da söylediği gibi ‘ Giden Şanlı Akıncı ne gün döner yurduma? kendine dert edindiği akıncılardır.
Fetihten fethe koşacak gönüller feth ederek dünyaya, iyiliği ve güzelliği yaymayı kendine hedef edecek gençlik işte bu gençliktir.” Sözlerini hatırlatarak “ Kıymetli misafirlerimiz. Sizlerin huzurunda teşkilat mensubu kardeşlerimizle söz veriyoruz. Hazırmıyız? Allaha Hakkıyla Kul olmak için! Adaletin tesisi için! Hakkı ve haklıyı el üstünde tutmak için! Cehalete karşı mücadele etmek için! Yerli ve milli bir gençlik için! Cumhurbaşkanımızı kutlu davasında yalnız bırakmamak için! Gece gündüz çalışacağımıza söz veriyoruz, söz veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Anahtar Kelimeler : TÜGVA, Genel Kurul Toplantısı,
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Gözün Aydın Kırşehir!

Gözün Aydın Kırşehir!

17:00 27 Kasım 2019
10 Parmağında 10 Marifet!

10 Parmağında 10 Marifet!

14:36 2 Aralık 2019
"Çine" zulayı patlattı!

"Çine" zulayı patlattı!

14:09 21 Kasım 2019
Her yanın hüzün SEYFE!

Her yanın hüzün SEYFE!

12:01 17 Kasım 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/07%20ARALIK%20CUMARTES%C4%B0%20-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı