Şinasi Kaya'dan Veda Mesajı

Kırşehir'de Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü görevi sürecince Kırşehir Vatandaşlık ve Nüfus Müdürlüğünde birçok yenilikler yaparak vatandaşların işlerini daha kolay halletmeleri için bir çok yenilikler getirerek hizmet aşamasında vatandaşların işini kolaylaştırdı ve modern hale getirdi.

Kırşehir Haberleri 18 Aralık 2018 19:13
Şinasi Kaya'dan Veda Mesajı
-A +A

         Kırşehir'de Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü görevi sürecince Kırşehir Vatandaşlık ve Nüfus Müdürlüğünde birçok yenilikler yaparak vatandaşların işlerini daha kolay halletmeleri için  bir çok yenilikler getirerek hizmet aşamasında vatandaşların işini kolaylaştırdı ve modern hale getirdi.
         Kaya Çınar Kırşehir Haber Merkezi'ne yaptığı açıklamada, "Buradaki görevimin ardından Hatay iline nüfus müdürü olarak atandım. Memleketim Kırşehir'de çok güzel günler yaşadım. İnsanlarını, kurduğum dostlukları hiçbir zaman unutmayacağım. Yeni görev yerim uzakta olsa zaman zaman memleketim Kırşehir'e gelerek burada hasret gidereceğim. Umarım Kırşehir'de benden memnun kalmışlardır. Büyük Usta Neşet Ertaş’ın dediği gibi Anavatanım, Baba yurdum olan Şirin Kırşehir’deki görevimden ayrılıyorum. Kısmet olursa 27 Aralık’ta atamamın yapıldığı Hatay’da görevime başlayacağım. Kırşehir’de görev yaptığım süre zarfında hep desteğini gördüğüm başta Sayın Valim olmak üzere Amirlerime, tüm dostlara, mesai arkadaşlarıma selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Hakkınızı helal edin. Hoşçakal Kırşehir."
         Çınar Kırşehir Gazetesi ve kirsehirhaber365.com ailesi olarak Kaya'ya Kırşehir'de yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kırşehir'de Deprem!

Kırşehir'de Deprem!

12:58 6 Haziran 2019
Doğa EŞARP

Doğa EŞARP

13:04 29 Mayıs 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/26%20HAZ%C4%B0RAN%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı