ŞİNASİ KAYA HATAY'A ATANDI

Kırşehir Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Şinasi Kaya, Hatay Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü görevine atandı.

Kırşehir Haberleri 27 Kasım 2018 12:43
ŞİNASİ KAYA HATAY'A ATANDI
-A +A

                Kırşehir Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Şinasi Kaya, Hatay Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü görevine atandı. Kaya, Kırşehir'de Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü görevi sürecince kurumda  birçok yenilikler yaptı ve vatandaşların işlerini daha kolay halletmeleri için  bir çok yenilikler getirerek hizmet aşamasında vatandaşların işini kolaylaştırdı ve modern hale getirdi.  
                Kaya yaptığı açıklamada, "Buradaki görevimin ardından Hatay iline nüfus müdürü olarak atandım. Memleketim Kırşehir'de çok güzel günler yaşadım. İnsanlarını, kurduğum dostlukları hiçbir zaman unutmayacağım. Yeni görev yerim uzakta olsa zaman zaman  memleketim Kırşehir'e gelerek burada hasret gidereceğim. Umarım Kırşehir'de benden memnun kalmışlardır" dedi. Kırşehir Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Şinasi Kaya'nın boşalan görevine ise İzmir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Mehmet Kaya göreve başlayacak.  
ŞİNASİ KAYA KİMDİR?
                20.05.1964 Kırşehir Kaman doğumlu olup, İşletme Fakültesi mezunudur. Bursa ili Büyükorhan İlçe Nüfus Müdürlüğünde V.H.K.İ. olarak göreve başladı.Sırasıyla Bolu Seben ilçe Nüfus Müdürlüğü ve Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünde görev yaptı. 21.01.1997 tarihinde Giresun İli Çanakçı İlçesine İlçe Nüfus Müdürü olarak atandı. 06.03.2000 tarihinden itibaren Kırşehir Merkez İlçe Nüfus Müdürü olarak görev yapmakta iken 14.07.2008 tarihinde Artvin İline İl Nüfus ve Vatandaşlık  Müdürü olarak atandı. 24.09.2012 tarihinde Kırşehir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü olarak atanmış olup halen bu görevi yürütmektedir.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kırşehir'de Deprem!

Kırşehir'de Deprem!

12:58 6 Haziran 2019
Doğa EŞARP

Doğa EŞARP

13:04 29 Mayıs 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/15%20Haziran%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı