Sincan'da Hacı Turan Sesleri

Merkezi Ankara'da bulunan Sincan Kırşehirliler Derneği tarafından düzenlenen iftar programı ve Mustafa Ceceli konserinde, Kırşehirli olan AK Parti 3 Bölge Milletvekili Adayı Hacı Turan'a tam destek verildi.

Kırşehir Haberleri 28 Mayıs 2018 20:13
Sincan'da Hacı Turan Sesleri
-A +A

         Merkezi Ankara'da bulunan Sincan Kırşehirliler Derneği tarafından düzenlenen iftar programı ve Mustafa Ceceli konserinde, Kırşehirli olan AK Parti 3 Bölge Milletvekili Adayı Hacı Turan'a tam destek verildi.
         Sincan'da bulunan Kırşehirliler, Sincan Kırşehirliler Derneği tarafından organize edilen muhteşem bir iftar programında buluşurken sanatçı Mustafa Ceceli de katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı. Programa, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar ve yönetimi, Kırşehir eski Belediye Başkanı Halim Çakır, Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, KIR-DER Başkanı Lokman Aydemir ve yönetimi, Sincan Belediyesi Başkanı Murat Ercan ve 350 civarında Kırşehirli davetli katıldı.
         Sincan Kırşehirliler Dernek Başkanı Yüksel Toklucu, programda yaptığı konuşmada seçim süreci öncesindeki açıklamaya uyarak, "Bizim partimiz yok. Nerede bir Kırşehirli aday varsa biz orada ve sonuna kadar destekçisiyiz. Açık bir şekilde Sincan’da yaşayan tüm Kırşehirliler gibi, Yozgatlılar da, Kırıkkalelilerde, Çorumlular da Adayımız Hacı Turan’ın yanında olacaklarını ve destekleyeceklerini açıkladılar. Ankara’da şimdi Kırşehir zamanı. Ankara’da şimdi Hacı Turan zamanı. Federasyon Başkanım Hilmi Gökçınar'ın her zaman söylediği gibi 'Bir olalım, iri olalım, diri olalım.' Allah birliğimizi bozmasın, bozmak isteyenlere fırsat vermesin" dedi.
         İftar programından sonra AK Parti 3 Bölge Milletvekili Adayı Hacı Turan ve Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar, Kırşehirlilerle hasret giderdi. Muhteşem programın sonunda hemşerimi İsmail Pamuk'a ait Pamuk Center'a geçilerek seçim hazırlığı için Sincan Kırşehirli derneğinin yönetimi ile kahve içilerek hareket stratejisi belirlendi. Hacı Turan, arkasında  Kırşehirli Dernekler Federasyonu'ndan ve Kırşehirlilerden tam olarak destek aldı. Hacı Turan, yaptığı açıklamada kendisini Kırşehir'de gibi hissettiğini ve artık Ankara’da bir Kırşehirli vekilin olacağını söyledi.
         Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar Kırşehirlilere hitaben yaptığı konuşmada, "Her zaman Ankara’da 400 bin Kırşehirlinin olduğunu, ancak vekilimizin olmadığını yakınıyorduk. İşte size fırsat. Parti ayrımı olmadan desteğimizi esirgemeyin ki bu fırsat bir daha gelmeyebilir. O yüzden güçlü bir şekilde Kırşehirlinin sesini oylarınızla duyurun. Zaman birlik zamanı" dedi ve bu gecede emeği geçen tüm yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.
         AK Parti 3 Bölge Milletvekili Adayı Hacı Turan da yaptığı açıklamada, "Hemşerilerimiz ve Sincan halkıyla bir araya gelerek halkımızın partimize yoğun desteği bizleri mutlu etti. Durmak yok yola devam. Ayrıca, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan'ın organize ettiği Ramazan Etkinlikleri kapsamında Lale Meydanı'nda düzenlenen Mustafa Ceceli konserine katıldık ve Sincanlı gençlerimizin coşkusuna ortak olduk. Bu güzel etkinlik için Belediye Başkanımız Murat Ercan ve ekibi ile Mustafa Ceceli’ye teşekkür ederiz" dedi.


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/15%20%C5%9Eubat%20%C3%87%C4%B1nar-1(1).jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı