Sulusaray Seçmenlerle Buluşuyor!

MHP Kırşehir Milletvekili adayı Oğuz Sulusaray, seçim çalışmalarını esnaf ve köy ziyaretleriyle sürdürdü.

Kırşehir Haberleri 19 Haziran 2018 19:14
Sulusaray Seçmenlerle Buluşuyor!
-A +A

         MHP Kırşehir Milletvekili adayı Oğuz Sulusaray, seçim çalışmalarını esnaf ve köy ziyaretleriyle sürdürdü. Huzurevi'ni de ziyaret eden Oğuz Sulusaray, huzurevi sakinleri ile bir süre sohbet etti.
         Sulusaray, yaptığı yazılı açıklamada, esnaf ziyaretlerinde kendilerine büyük bir ilgi ve samimiyet gördüklerini belirtti.
         Kentin sorunlarını ve ihtiyaçlarını bildiklerini, Kırşehir'in gelişmesi için ellerinden geleni yapacaklarını vurgulayan Sulusaray, vatandaşlara Cumhur İttifakı'ndan ve milli beka projelerinden bahsederek, oylarına talip olduğunu ifade etti.
         Doğduğu köy olan Ulupınar'ı da ziyaret ederek, vatandaşlar ile bir araya geldiğini aktaran Sulusaray, şunları kaydetti: "Cumhur İttifakı millet aklını temsil ediyor. Ülkede bir kuşatma yaşanıyor, bu kuşatma Cumhur İttifakı'yla delinecektir. Çiftçilerin kullandığı mazot üzerindeki vergiler kaldırılacak, sulamada ve tarım işletmelerinde kullanılan elektrikten katma değer vergisi alınmayacak, tohum, fide ve ilaç gibi girdilerin vergi yükü düşürülecektir. Amacımız çiftçimiz daha fazla üretim yapsın, daha fazla ekonomiye faydaları olsun istiyoruz. Vatandaşların, kredi ve kredi kartı borçları ve yüksek faiz sarmalına neden oluyor, yoksulluk tuzağından kurtaracağız, işsiz her aileden bir kişiye asgari ücretin yarısı kadar aile desteği yardımı verilecek. Emekli aylıklarındaki eşitsizliklerin giderilip refah payının yükseltilecek, emeklilikte yaşa takılanların mağduriyetinin giderilecektir."
         Öte yandan, Kırşehir Belediyespor'un Diriliş40 Taraftar Grubu'nun da milletvekili adayı Sulusaray'ı seçim bürosunda ziyaret ettiği de bildirildi. Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl Başkanlığı tarafından seçim öncesi yapılan çalışmalar değerlendirildi. Oğuz Sulusaray ve Aydın Akpınar'ın katıldığı ziyaretlere ilişkin detaylı bilgiler aktarılan açıklamada şu bilgiler kaydedildi: "Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli'nin 17 Nisan 2018 tarihinde tarafının erken seçimden yana olduğunu bildirmesiyle başlayan süreç; 24 Haziran 2018'de seçimlerin yapılması kararıyla sonuçlanmıştır. Seçim kararının ardından aday adaylığı süreci başlamış, teamül yoklaması ve genel merkezimizin olurlarıyla Siyaset Uzmanı Oğuz Sulusaray ve Avukat A. Aydın Akpınar,  milletvekili adayı olarak belirlenmiştir. Aday tanıtımı şehitlik ziyaretinin ardından MHP İl Binası'nda gerçekleşmiştir. Büyük bir kalabalıkla Atatürk Bulvarı'nda açılan seçim iletişim merkezinin ardından yoğun bir tempo ile çalışmalar başlamıştır. Binlerce ülkücünün katılımlarıyla Grand Hotel Terme'de iftar yemeği düzenlenmiş, adaylarımız vatandaşlarımıza seslenmiştir. Köy köy, ilçe ilçe gezen MHP heyeti, halkımıza kucaklaşmış, onlarla hemhal olarak dertlerine, sıkıntılarına ortak olmuştur. MHP'nin seçim beyannamesi, Cumhur İttifakı'nın gerekçesini ve önemini hakkında bilgilendirme yapan heyet; her konuda çözüm reçetesi olacak MHP'nin vaatlerinden bahsetmiştir. Gittiği her yerde büyük bir ilgi ve coşkuyla karşılanan Oğuz Sulusaray ve A. Aydın Akpınar'a olan teveccüh gün geçtikçe artmış ve çığ gibi büyüyerek devam etmiştir. Cacabey Meydanı'nda MHP tarafından düzenlenen programa  Mustafa Yıldızdoğan muhteşem konseriyle renk katmış ve Kırşehir halkı coşkulu bir şekilde kararını MHP olarak bildirmiştir. İlçelerimizde düzenlenen iftarlara katılan MHP heyeti binlerce kişiye seslenmiş gönüllerine dokunmuştur. Devletinin geleceğini ve milletinin nefesini üç hilal olarak gören halkımız işyerlerini, evlerini ve arabalarını üç hilallerle donatmıştır.
         Yapılan resmi kurum ziyaretlerinde kurumlardan bilgiler alınmış kurumlarının çağa uygun modern bir hizmet verebilmesi için fikir alışverişinde bulunulmuştur. Sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayan adaylarımıza olan sevgi seli gözlerdeki umudu ve güveni göstermiştir.
         Kaman'da gerçekleşen Osman Öztunç konseri şölen havasında geçmiş 24 Haziran'ın MHP şahlanış günü olacağını müjdelemiştir. Kamu çalışanlarının, esnaflarımızın ve, vatandaşlarımızın Cumhur İttifakı'na ve MHP 'ye olan güvenleri her ziyarette ortaya çıkmıştır. Yapılan ev ve mahalle toplantılarında en gencinden en yaşlısına; kadınından erkeğine adaylarımıza gelen destek adaylarımızı güçlendirerek yola devam etmesini sağlamıştır. Ümitsizliğe kapılmadan, yorulmadan, bıkmadan çalışmalarımız son güne  kadar devam edecek, Kırşehir'in yiğit ve milliyetçi temsili gerçekleşecektir."
KIRŞEHİR ADAYLARI:
         Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 24 Haziran Pazar günü cumhurbaşkanı seçimiyle birlikte yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listesi belli oldu. Milletvekili Genel Seçimi'ne Kırşehir'den girecek olan milletvekili adayların isimleri şöyle:
AK PARTİ: Mustafa Kendirli (İş adamı-Yüksek) ve Necmettin Erkan (Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü-Yüksek)
CUMHURİYET HALK PARTİSİ: Yrd. Doç. Dr. Metin İlhan (Doktor-Yüksek) ve Çağdaş Gökalp (Avukat-Yüksek.)
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ: Oğuz Sulusaray (Kamu İdare-Yüksek) ve Ahmet Aydın Akpınar (Avukat-Yüksek)
İYİ PARTİ: Mustafa Hakan Ünser (Mühendis-Yüksek) ve Asaf Kayaoğlu (Mühendis-Yüksek).
SAADET PARTİSİ: Mustafa Çakır (Makine Mühendisi-Yüksek) ve Hüseyin Eserer (Emekli İmam-Yüksek).
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ: Gökhan Akın (Emekli-Yüksek) ve Heliz Abi (Serbest-Yüksek)
VATAN PARTİSİ: İlker Özkamalı (Emekli Öğretmen-Yüksek) ve Osman Kılıç (Emekli İşçi-Orta).
HÜR DAVA PARTİSİ: Abdulrahip Hatipoğlu (Öğrenci-Orta), Zeyd Şahin (Öğrenci-Orta)
BAĞIMSIZ: İsmail Yıldız (Serbest-İlk.)


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20Ekim%20Cumartesi%20-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı