Taraftarlar, takımı konvoyla maça götürecek

Taraftarlar, takımı konvoyla maça götürecek

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Misli.com 2.Lig Kırmızı Grupta 2.hafta evinde Koronavirüs tedbirleri kapsamında seyircisiz olarak oynanacak olan Kırşehir Belediyespor-Etimesgut Belediyespor maçı öncesi yeşil-beyazlı taraftarlar takıma büyük bir sürpriz yapmanın planlarını yapıyor.

Kırşehirspor taraftarları Cumartesi günü saat 15.30’da oynanacak olan Etimesgut Belediyespor maçı öncesi Kırşehir Belediyespor takımı ile birlikte Güneykent tesisinden Stadyuma kadar konvoy eşliğinde getirecekler.

Saat 15.30’da başlayacak karşılaşma öncesi 13.00’da toplanacak olan Yeşil-beyazlı taraftarlar maç saatine yakın bir zamanda hareket edecek olan Kırşehir Belediyespor kafilesini Güneykent Tesisinden konvoy eşliğinde Ahi stadyuma gelene kadar tezahüratlarla moral verip ilk haftanın yenilgisini unutturup maça motive etmelerini sağlayacaklar.

Kırşehir Belediyespor’un Diriliş40 Taraftar Grubu Başkanı Bekir Adıgüzel yaptığı açıklamada: “Herkesin bildiği gibi ülke olarak zor ve sıkıntılı günler geçiriyoruz. Takımımızda ilk haftayı yenilgiyle tamamladı. Bu zor günde takımımıza destek olmak amacıyla Cumartesi günkü Etimesgut Belediyespor maçı öncesi takımımızın kamp yaptığı Güneykent tesisinde futbolcularımızı ve teknik heyetimizi Ahi Stadyumuna konvoy ve tezahüratlar eşliğinde maça götüreceğiz. TFF’nin seyircisiz kararına saygı duyuyoruz. İnşallah ülke olarak bu sıkıntılı sürece hep birlikte atlatacağız. Cumartesi günü saat 12.00’da Terme Caddesindeki Sanayi Camisinin önünde arabalarımızla birlikte buluşup Güneyken’te hareket edeceğiz. Lütfen bizimle birlikte olarak yeşil-beyazlı taraftarlarımız maskelerini takıp, hijyenine dikkat edip, sosyal mesafeli bir şekilde takımımıza destek vereceğiz. Şimdiden gelecek olan tüm taraftarlarımıza teşekkür ederim” dedi.

(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR