SICAK HABER

Tarım ve Hayvancılık Fuarı İçin Geri Sayım Başladı!

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde bu yıl 5.’ncisi gerçekleştirilecek olan Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, 19-21 Eylül tarihleri arasında pazaryerinde gerçekleştirilecek.

Kırşehir Haberleri 12 Eylül 2018 19:11
Tarım ve Hayvancılık Fuarı İçin Geri Sayım Başladı!
-A +A

         Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde bu yıl 5.’ncisi gerçekleştirilecek olan Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, 19-21 Eylül tarihleri arasında pazaryerinde gerçekleştirilecek. Tarım ve hayvancılık şehri olarak Kırşehir’de üretici ve tüketici ile alıcı arasında önemli bir görevi yerine getiren Kırşehir Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nı Kırşehir Valiliği, Kırşehir Belediyesi, Kırşehir Tarım İl Müdürlüğü, Kırşehir Ticaret Borsası, KOSGEB, Kırşehir Ziraat Odası , Kırşehir Damızlık Sığır Üreticileri Birliği, Kırşehir Damızlık Koyun Keçi Üreticileri Birliği, Kaman Köyleri Ceviz Üreticileri Derneği tarafından destekleniyor.
         5. Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarı’na tüm Kırşehir halkını davet eden Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Bilindiği gibi dört yıl önce ilk kez düzenlediğimiz Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarı’nın bu yıl 19-21 Eylül tarihleri arasında Kapalı Sebze Pazarı Yeri’nde 5’ncisi düzenleyeceğiz. Bu tür fuarlar, günümüz piyasa koşullarında üretici ve tüketici ile alıcı ve satıcıyı birbiriyle buluşturan önemli bir aktivite merkezidir. Daha önce üç kez düzenlediğimiz Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı konusunda işadamlarımızdan, çiftçilerimizden ve vatandaşlarımızdan çok olumlu tepkiler aldık. Gerçekten de günümüz koşullarında pek çok firmanın karşı karşıya kaldığı sorunlardan biri de üretici ve tüketicinin sınırlı koşullarda iletişim kurabilmesidir. Düzenlemiş olduğumuz bu fuarlarla giderek zorlaşan rekabet koşulları içerisinde bir yandan üretim
teknolojilerini geliştirmek ve diğer yandan da mevcut ve yeni müşterilerine ulaşmak isteyen üreticilerimizi, çiftçilerimizle ve vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. Bu yıl düzenlediğimiz 5. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, 19-21 Eylül tarihleri arasında sebze pazaryerinde gerçekleştirilecek. Kırşehir Valiliği, Kırşehir Belediyesi, Kırşehir Tarım İl Müdürlüğü, Kırşehir Ticaret Borsası, KOSGEB, Kırşehir Ziraat Odası, Kırşehir Damızlık Sığır Üreticileri Birliği, Kırşehir Damızlık Koyun Keçi Üreticileri Birliği, Kaman Köyleri Ceviz Üreticileri Derneği’nin desteğiyle gerçekleştirilecek olan 5. Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarımıza, bütün halkımızı davet ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi. 19 -21 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Kırşehir Tarım ve Hayvancılık Fuarı İç Anadolu’nun önemli fuarlarından biri haline geldi. Hasat sonrası yapılan tek fuar olan Kırşehir Tarım Ve Hayvancılık Fuarı yapılacak yarışmalar ve Eğitim seminerleri ile fark yaratacak. Kırşehir Tarım İl Müdürlüğü tarafından yapılacak Eğitim Seminerleri ile daha da zenginleşecek. Büyük Baş Hayvan Bakım ve Besleme, Hastalıktan Arı İşletmenin Oluşturulması Buzağı Ölümlerinin Engellenmesi, Kırşehir’de Alternatif Ürün yetiştirilmesi, Tarımsal Devlet Destekleri gibi konularda bilgiler sunulacak.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20Nisan%20%C3%87ar%C5%9Famba-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı