Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Binası Hızla Yükseliyor

Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Kenan Şahin, Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nün yeni binasına ne zaman kavuşacağı hakkında açıklamalarda bulundu.

Kırşehir Haberleri 31 Aralık 2018 19:14
Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Binası Hızla Yükseliyor
-A +A

         Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Kenan Şahin, Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nün yeni binasına ne zaman kavuşacağı hakkında açıklamalarda bulundu.
         Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Kenan Şahin, açıklamasında şunları kaydetti: “Tarım teşkilatı dediğimiz 252 bin insanın ilgili sahasına giden, sofradan tarlaya, havada uçan kuş, balık ve su hepsi bizim teşkilatımızı ilgilendiren bir birimimizdir. Şu anda çiftçi kayıt sisteminde bize kayıtlı 20 bin hanemiz bulunmaktadır. 20 bin hane çarpı 5, 100 bin insan bize kayıtlı ayrıca bide hayvancılık işletmeleri ve gıda işletmeleri var. Bu işletmeleri takdir edersiniz ki İl Müdürlüğümüz iki farklı binada hizmet vermekteydi. Biz iki farklı binada bin 150 metre kapalı alan aşağıda, bin 150 metrekare yukarıda olan toplam 2 bin 300 metrekare kapalı alanda bu kadar insana hizmet verirken öyle ki iki farklı binanın olması, iki farklı bir İl Müdürlüğü olması ciddi manada hizmetlerimizde aksama ve teknolojik manada sıkıntılarımız vardı.
         Bu manada özellikle Sayın Valimiz, Sayın siyasi irade güzel bir tavır gösterdiler. Türkiye’de bütün yatırımlar babında en hızlı giden Tarım İl Müdürlüğü binamızın kaba inşaatı bitti. Tarım İl Müdürlüğü binamız 6 bin metrekare kapalı alanda hizmet verecek. Bizim şu anda kullandığımız alan 2 bin 300 metrekareydi. Kullanacağımız alan ise 6 bin metrekare alandır. Takdir edersiniz ki çağdaş, modern ve çok güzel bir yapıya kavuşacağız inşallah. Şu anki takvim itibariyle gelecek kışı inşallah yeni binamızda geçiririz. Yeni binamıza güzel bir proje yapıldı. Toplantı salonlarımız, yemekhanemiz, hizmet binamız ve veteriner klinik noktamızda beraber Kırşehir’e yakışan güzel bir binada inşallah hizmet vereceğiz. Bu binanın da ilimize, ülkemize ve emeği geçen tüm insanlara canı gönülden teşekkür ediyoruz.”


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete


/Resimler/Editor/images/17%20A%C4%9Fustos%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı