TİCARET BAKANLIĞI KIRŞEHİR’E ÇIKARMA YAPIYOR

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Bakanlık bürokratları ve uzmanlarından oluşan kalabalık bir heyetle 20 Mart Çarşamba günü Kırşehir’e gelecek.

Kırşehir Haberleri 18 Mart 2019 11:31
TİCARET BAKANLIĞI KIRŞEHİR’E ÇIKARMA YAPIYOR
-A +A

            Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Bakanlık bürokratları ve uzmanlarından oluşan kalabalık bir heyetle 20 Mart Çarşamba günü Kırşehir’e gelecek.
              Kırşehir programında Bakan’a üst düzey bürokratlar ve Bakanlığın uzmanlarından oluşan bir heyetin yanı sıra, TESK ile Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Merkez Birliği yöneticileri de eşlik ediyor.
Bakan Pekcan Kırşehir’de esnaf ve sanatkârlara hitap edecek, geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirecek. “Esnaf Buluşması’’ kapsamında esnaf ve sanatkâr odalarının başkan ve yöneticileri tarafından hazırlanan dosyalar Bakan’a sunulacak. 
                Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan daha önce Ahilik Haftası sebebiyle Kırşehir’de yapılan kutlamalara katıldı.
                Esnaf ve sanatkâr birliklerinin Ahîlik ilkelerine dayanan tarihi Kırşehir’i Ticaret Bakanlığı için sembol şehirlerden biri haline getiriyor. 
                Ticaret Bakanlığı ahilik edep ve ahlakını tanıtılması ve yaşatılması için çok sayıda faaliyet yürütüyor. 
Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan’ın Kırşehirli olmasının Ahiliğin tanıtılması ve yaşatılması çalışmalarına hız kazandırdığı belirtiliyor.
Ticaret Bakanı Pekcan’ın da iş dünyasından gelmiş, uzun yıllar DEİK ve Kadın Girişimciler gibi önemli platformlarda yöneticilik yapmış biri olması Bakanlığın sahayla daha yakın bir ilişki kurmasını, sorunlara ve beklentileri iyi yönetmesini sağlıyor. 
               Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Sayın Bakan Ruhsar Pekcan’ın da iştirakleriyle 20 Mart 2019’da Kırşehir’de gerçekleştirilecek Esnaf Buluşması’na TESK ve Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği yöneticileri de eşlik edecek.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete

/Resimler/Editor/images/17%20Temmuz%20%C3%87ar%C5%9Famba-s%C4%B1k%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1r%C4%B1ld%C4%B1-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı