TSO'dan Tuzcu ve Gümüş'e ziyaret

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz , Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Bulut, Yönetim Kurulu Üyeleri Çağatay Han Torun, Soner Bahadır ve Eğitim Araştırma Sorumlusu Halil Ekicioğlu, Kırşehir Baro Başkanı Mehtap Karaburçak Tuzcu'ya ziyarette bulundular.

Kırşehir Haberleri 26 Aralık 2018 11:38
TSO'dan Tuzcu ve Gümüş'e ziyaret
-A +A

         Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Bulut, Yönetim Kurulu Üyeleri Çağatay Han Torun, Soner Bahadır ve Eğitim Araştırma Sorumlusu Halil Ekicioğlu, Kırşehir Baro Başkanı Mehtap Karaburçak Tuzcu'ya ziyarette bulundular. 
         Kırşehir Baro Başkanı Mehtap Karaburçak Tuzcu,  Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundular ve yeni görevlerinde başarılar dilediler. Kurum ziyaretlerini aralıksız bir şekilde sürdüren Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Bulut, Yönetim Kurulu Üyeleri Çağatay Han Torun, Soner Bahadır ve Eğitim Araştırma Sorumlusu Halil Ekicioğlu son olarak Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş’ü ziyaret etti. Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş,  Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundular ve yeni görevlerinde başarılar dilediler.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kırşehir'de Deprem!

Kırşehir'de Deprem!

12:58 6 Haziran 2019
Doğa EŞARP

Doğa EŞARP

13:04 29 Mayıs 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/17%20Haziran%20Pazartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı