TÜGVA'dan Barış Pınarı Harekatına Destek!

Türkiye Gençlik Vakfı Kırşehir Temsilcisi Sergen Özdemir Barış Pınarı Harekatı hakkında açıklamalarda bulundu.

Kırşehir Haberleri 18 Ekim 2019 14:47
TÜGVA'dan Barış Pınarı Harekatına Destek!
-A +A

           Türkiye Gençlik Vakfı Kırşehir Temsilcisi Sergen Özdemir Barış Pınarı Harekatı hakkında açıklamalarda bulundu. Ülkemiz Barış Pınarı Harekatı ile tüm Dünya’ya sınırlarında bir terör devletinin kurulmasına müsaade etmeyeceğini sahada Mehmetçiğin başarılı operasyonu ile ilan etmiş ve gücünü göstermiştir diyen Özdemir :
“Güçlü bir irade ve top yekûn ordusunun arkasında duran bir millet tüm Dünya’ya kararlı duruşunu göstermiş ve istediğimizi vermezseniz biz alırız demiştir. Bu gün Başta ABD tarafından oyalanma girişimleri ile teröristler korunmaya çalışılırken Türkiye bölgeyi kendisinin temizleme kudretine sahip olduğunu göstererek açıkça terör örgütlerine ve onun sahiplerine rest çekmiştir.” İfadelerini kullandı. Azdan az çoktan çok gider. Medya baskısı ve ardından ambargo tehditleri ile ülkemizi durdurmaya çalışmaları sadece gülünesi bir çaresizliğin eseri olduğunu belirten Özdemir : “Avrupa ve ABD’nin teröristlere sahip çıkması aslında terörü besleyenlerin de ortaya çıkması demektir.
            Biz teröristleri etkisiz hale getirdikçe Avrupa ve ABD ayağa kalkmış ve canlarından can gitmiştir. Tüm baskılara ve yıldırma politikalarına rağmen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan güçlü iradesi ile ülkemiz harekatı kararlılıkla sürdürmüştür.” dedi. Sadece 8 gün dayanabildiler. Barış Pınarı Harekatı ile birlikte sahada teröristler etkili bir şekilde temizlenmeye başlayınca sahipleri gördü ki. Ne kadar silah verirlerse versinler ne kadar eğitirlerse eğitsinler güçlü Türk ordusu karşısında duracak dirayet ve cesaretlerinin olmadığını söyleyen Özdemir : “ Türkiye’nin kararlı duruşu karşısında sadece 8 gün dayanabildiler. Masaya ilk oturduklarında karşı çıktıkları tüm taleplerimizi tekrar geldiklerinde kabul etmek zorunda kaldılar.” Dedi. Türkiye Kazandı Sahada etkili mücadelenin sonucunda Türkiye’nin masada da kazandığını ifade eden Özdemir : “ Biz kararlı olup birlik olduğumuzda bir millet olmanın gereğini yerine getirdiğimizde inanıyorum ki karşımızda kimse duramayacaktır. Nitekim duramadılar da bizim dediğimizi kabul etmek zorunda kaldılar. Kazanan millet kazanan Türkiye olmuştur. 120 saat müddet verildi ve eğer çekilmezlerse Barış Pınarı Harekatı başarıyla devam edecektir. Türkiye Gençlik Vakfı ailesi olarak biz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Ve Şanlı ordumuzun yanındayız , yanında olmaya devam edeceğiz.” Diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/13%20Kas%C4%B1m%20%C3%87ar%C5%9Famba-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı