TÜGVA İle Kurban Bağışları Gençlere Ulaşacak

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) "Gönüller birleşsin, bağışlarınız bereketlensin" sloganıyla kurban bağışlarını öğrencilere ulaştırıyor.

Kırşehir Haberleri 9 Ağustos 2018 15:41
TÜGVA İle Kurban Bağışları Gençlere Ulaşacak
-A +A

            Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) "Gönüller birleşsin, bağışlarınız bereketlensin" sloganıyla kurban bağışlarını öğrencilere ulaştırıyor. TÜGVA Kırşehir İl Temsilcisi Sergen Özdemir, kurban bağışı kampanyasına ilişkin yaptığı açıklamada, Türkiye'nin her ilinde ortaokuldan, çalışan gençliğe kadar binlerce gencin katıldığı programlar düzenleyen vakıfta, gençlerin çok yönlü bireyler olarak hayata başlaması için eğitim, spor ve kültürel aktiviteler gerçekleştirildiğini belirtti.
            Sergen açıklamasında, vakıf tarafından Türkiye'de öğrenimini sürdüren ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine burs ve üniversiteye giriş sınavında dereceye girenlere yurt bursu imkanı da tanındığını dile getirerek, "Milli ve manevi değerlere sahip gençlerimizin eğitimine katkıda bulunmak isteyen hayırseverler kurban bağışlarını 'bagis.tugva.org' adresine online olarak yapabilirler. Kurban hisse bedeli bin 100 lira olup, bağışçıların vekaletleri doğrultusunda kurbanlıkların, özel bir entegre et tesisinde profesyonel ekipler tarafından vakıf personeli kontrolünde kesimi yapılacaktır. Kesim sırasında kamera kaydı alınıp, görüntüler bağışçının cep telefonuna ulaştırılacaktır " ifadelerine er verildi.
 


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Temmuz%20Sal%C4%B1%20-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı