TÜGVA Kırşehir'de Gençlik Merkezi Açacak!

Türkiye Genlik Vakfı (TÜGVA) Kırşehir Temsilcisi Sergen Özdemir, gençlere yönelik yeni bir gençlik merkezi açmayı planladıklarını belirtti.

Kırşehir Haberleri 4 Ekim 2018 19:12
  TÜGVA Kırşehir'de Gençlik Merkezi Açacak!
-A +A

         Türkiye Genlik Vakfı (TÜGVA) Kırşehir Temsilcisi Sergen Özdemir, gençlere yönelik yeni bir gençlik merkezi açmayı planladıklarını belirtti.
         Özdemir, yaptığı yazılı açıklamada, TÜGVA'nın Kırşehir'deki çalışmaları hakkında bilgi verdi. İl Genelinde bir çok faaliyete imza attıklarını ifade eden Özdemir, ortaokuldan liseye, üniversiteden çalışan gençliğe, kadın ve aileye kadar birçok alanda farklı programlar gerçekleştirdiklerini vurguladı. Çeşitli, kurslar, geziler ve ziyaretler yaptıklarını aktaran Özdemir, "Önemli görülen değerlerimiz ve ailelerimizle olan bağlarımızı güçlendirmek için ziyaretler gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. TÜGVA olarak yurt faaliyetlerimizle üniversite kazanan öğrencilerimizin ailelerinden uzakta barınma ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli bir rol üstleniyoruz. Öğrencilerimizin sadece barınma ihtiyaçları değil, sosyal ve manevi değerlere olan ihtiyaçlarını da karşılama gayreti  içerisindeyiz." ifadelerini kullandı. Planladıkları projeleri de anlatan Özdemir, şunları kaydetti: "Yakın zamanda gençlere yönelik yeni bir gençlik merkezini hizmete açacağız. TÜGVA olarak Kırşehir’de yeni bir gençlik merkezi açmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu merkezimizde gençlerimize yönelik kütüphaneden oyun alanlarına, Türk-İslam sanatının yer aldığı atölyeler, ortaokul öğrencilerimiz için icraat yerleri, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirttiği üzere bir millet kıraathanesi de bu merkezimizde bulunacak. İnşallah yakın zamanda bu merkezimizi gençliğimizin hizmetine sunacağız."


Kaynak : (AA)

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20Ekim%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı