TÜGVA Yaz Okulu Kayıtları Başladı

Türkiye Gençlik Vakfı’nın her yıl yaz tatilinde ortaokul öğrencileri için düzenlediği yaz okuluna yeni dönem kayıtları başladı.

Kırşehir Haberleri 10 Haziran 2019 11:36
TÜGVA Yaz Okulu Kayıtları Başladı
-A +A

      Türkiye Gençlik Vakfı’nın her yıl yaz tatilinde ortaokul öğrencileri için düzenlediği yaz okuluna yeni dönem kayıtları başladı. 
      TÜGVA çatısı altında ortaokul öğrencilerinin yaz tatilini en verimli şekilde değerlendirebilmeleri amacıyla her yıl açılan Yaz okulu için kayıtlar başladı. Ortaokul öğrencilerinden yaz okuluna katılan çocuklar din eğitiminden robotik yazılım derslerine kadar bir çok alanda eğitim görürken piknik ve spor aktiviteleri ile de sosyalleşiyorlar. 
Türkiye genelinde binlerce ortaokul öğrencisine yaz okulu imkanı tanıyan TÜGVA’nın Kırşehir’de açacağı yaz okulu için de kayıtlar başladı.
 YAZ OKULU  17 HAZİRANDA BAŞLIYOR
      Türkiye Gençlik Vakfı Kırşehir İl Temsilcisi Sergen Özdemir yaptığı açıklamada ortaokul öğrencilerine yönelik olarak açılan yaz okulunda ön kayıtların başladığını belirtirken; derslerin 17 Haziran 2019 gününden itibaren başlayacağını belirtti. Özdemir : “ Türkiye Gençlik Vakfı olarak artık geleneksel hale getirdik diyebileceğimiz ve binlerce orta okul öğrencisi kardeşimizin yaz tatilinde dersler anlamında kendilerini geliştirebilecekleri bir ortamı sunarken, sosyal açıdan da düzenlediğimiz piknik ve spor gibi aktiviteleri ile onların kaynaşmasını ve geleceğin gençliği olan bu kardeşlerimizin bir birleri ile gönül bağları kurarak birlik ve beraberlik içerisinde olmaları umudu ile çaba gösteriyoruz. Yaz okulumuza başvurular internet üzerinden başlamıştır. Tüm kardeşlerimizi bekliyoruz” İfadelerini kullandı.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20A%C4%9Fustos%20Pazartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı