Ücretsiz Şiir Ve Müzik Dinletisi!

Kırşehir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Ahi Evran Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği öğrencileri tarafından hazırlanan "Bayrakta Al Olanlar: Şehitlerimiz" konulu Şiir ve Müzik Dinletisi, 8 Mayıs Salı günü saat 20.00'de Neşet Ertaş Sanat ve Kültür Merkezi'nde halka sunulacak.

Kırşehir Haberleri 2 Mayıs 2018 19:10
Ücretsiz Şiir Ve Müzik Dinletisi!
-A +A

         Kırşehir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Ahi Evran Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği öğrencileri tarafından hazırlanan "Bayrakta Al Olanlar: Şehitlerimiz" konulu Şiir ve Müzik Dinletisi, 8 Mayıs Salı günü saat 20.00'de Neşet Ertaş Sanat ve Kültür Merkezi'nde halka sunulacak. Kırşehir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, Şiir ve Müzik Dinletisi'nin ücretsiz olduğunu açıkladı.
         Kırşehir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan yaptığı açıklamada, "Derneğimiz ile yakından ilgilenen Yrd. Doç. Dr. Bahadır Gülbahar ile Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya'ya sonsuz teşekkürler. Bayrakta Al Olanlar: Şehitlerimiz konulu şiir ve müzik dinletisinde şehitlerimiz anılacak. Biliyoruz ki; Şehidin arzusu bir daha şehit olmak/ Cennetin kapısında habibini bulmak/Şehitler üzülür, dualardan unutulmak/Herkese nasip olmaz ki şehit olmaktır" diye konuştu.

Kaynak : Çınar Haber Merkez

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20Ocak%20Cumartesi-1.jpg
YARIŞMA
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı