SICAK HABER

Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi Mersin'de Yapılacak!

Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Üyesi ve PDR Genel Başkanı Doç. Dr. Cengiz Şahin, açıklamalarda bulundu.

Kırşehir Haberleri 16 Nisan 2018 19:09
Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi Mersin'de Yapılacak!
-A +A

        Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Üyesi ve PDR Genel Başkanı Doç. Dr. Cengiz Şahin, yaptığı açıklamada, 8-10 Ağustos tarihleri arasında Mersin Üniversitesi'nin ev sahipliğinde 15. Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi'nin yapılacağını bildirdi.
         Mersin Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Binnaz Kıran ve Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Alim Kaya, Genel Merkezi ziyaret ederek, yeni seçilen dernek yönetim kurulunu kutladı ve başarı dileklerini iletti.
          Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Genel Başkan Doç. Dr. Cengiz Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ile bir çalışma toplantısı gerçekleşirken, toplantıda 8-10 Ağustos tarihleri arasında Mersin Üniversitesi'nin ev sahipliğinde yapılacak olan 15. Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi ile ilgili çalışmalar gözden geçirildi.
Mersin Üniversitesi PDR Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Binnaz Kıran kongre hazırlık çalışmaları ile ilgili ayrıntılı bir sunum yaptı. Çeşitli başlıklar altında yapılan çalışmalar ayrıntılı bir şekilde değerlendirildi ve kongre süreci ile ilgili olarak Türk PDR Derneği Genel Merkezi ve Mersin Üniversitesi PDR Anabilim Dalı arasında tam bir mutabakat ve uyum tespit ve teyit edildi.
 

Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20Nisan%20%C3%87ar%C5%9Famba-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı