Vali Akın, Bademler Su Fabrikasını Ziyaret Etti

Vali İbrahim Akın, Mucur ilçesinde faaliyet gösteren Badem Pınarı Su Tesisleri ve Bademler Mermer Fabrikasını ziyaret etti.

Kırşehir Haberleri 26 Şubat 2019 13:44
Vali Akın, Bademler Su Fabrikasını Ziyaret Etti
-A +A

         Vali İbrahim Akın, Mucur ilçesinde faaliyet gösteren Badem Pınarı Su Tesisleri ve Bademler Mermer Fabrikasını ziyaret etti.
         Bademler Su ve Mermer Fabrikasını ziyaretinde işadamı Ali Rıza Badem’den işletmede yürütülen işlemler hakkında bilgiler alan Vali İbrahim Akın’a Mucur Kaymakamı Kaya Çelik de eşlik etti.
        Ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, Mucur’da bulunan Bademler Su ve Mermer Fabrikası gibi büyük işletmelerin ilçeye büyük ölçüde istihdam sağladığını ve ekonomiye önemli ölçüde katkıda bulunduğunu söyledi.
        Mucur’da istihdam ve ekonomiye katkı sağlayan böylesine önemli yatırımların yer almasının kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Vali İbrahim Akın, “Devletimiz işadamlarımıza gereken her türlü desteği verirken bizler de ilçelere yaptığımız ziyaretlerde iş adamlarıyla bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunuyoruz. Bademler su ve mermer işletmesinin ilçeye kazandırılmasında emeği geçen işletme sahiplerine ülkemiz ve ilimiz ekonomisine yaptığı katkılardan ve sağladıkları istihdamdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.
         Vali İbrahim Akın ziyareti, hem su hem de mermer fabrikası ile ilgili yetkililerden bilgiler alarak işletmede yaptığı inceleme ile sona erdi.

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Altan Dural Hollanda

14:50 26 Şubat 2019

Bence kurugol koyunun adinin gecmesi guzel olur cunku kurugol koyu topraklarindan cikarilmaktadir o badem suyu kurugol koyune ihanet ediliyor
1000
Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/25%20May%C4%B1s%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı