Vali Akın, Engellilerle İftarda Buluştu

Vali İbrahim Akın ve eşi Saliha Akın, Engelsiz Yaşam Merkezinde düzenlenen iftar programında engelli kardeşlerimizle bir araya geldi.

İlçeler 14 Mayıs 2019 08:42
Vali Akın, Engellilerle İftarda Buluştu
-A +A

             Vali İbrahim Akın ve eşi Saliha Akın, Engelsiz Yaşam Merkezinde düzenlenen iftar programında engelli kardeşlerimizle bir araya geldi.
          Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde düzenlenen iftar yemeğinin ardından konuşan Vali İbrahim Akın, Ramazan ayının güzel bir akşamında engelli kardeşlerimizle aynı ortamda iftar yapmanın kendilerini mutlu ettiğini söyledi.
            Engelli kardeşlerimizin tedavilerinin yanı sıra sosyal aktivitelerde bulunmaları konusuna önem verdiklerini belirten Vali İbrahim Akın, “Engelli olmak hayatta hiçbir şey için engel değildir. Burada kalan her yaştaki engelli kardeşlerimiz çeşitli kurslarla becerilerini geliştiriyor, bakımları en iyi şekilde yapılıyor ve devletin sunduğu tüm imkânlardan faydalanıyorlar. Bakıma muhtaç engelli kardeşlerimize daha sağlıklı bir ortamda yaşama imkânı sunmak için gereken çalışmaları yapmaktayız. Fırsat buldukça engelli kardeşlerimizle bir araya geliyor, yüzlerini güldürmeye gayret ediyoruz. Bugün de böylesine mübarek bir zamanda onlarla iftar yapmak istedik. Bu vesileyle bütün engelli kardeşlerimize sağlıklı, mutlu ömürler diliyorum.” dedi.
             Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara ve eşi Münüre Baykara, Bakım Merkezi Müdürü Arif Atak, Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan ve kurum yöneticilerinin yer aldığı iftar programı, yapılan duanın ardından Kırşehir Valisi İbrahim Akın ve eşinin engellilerle yakından ilgilenmesi ile sona erdi.

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20Ocak%20Cumartesi-1.jpg
YARIŞMA
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı