Vali Akın, Kırşehir ASP'de İncelemelerde Bulundu

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaretleri kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Kırşehir Haberleri 6 Temmuz 2018 19:12
Vali Akın, Kırşehir ASP'de İncelemelerde Bulundu
-A +A

         Kırşehir Valisi İbrahim Akın, kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaretleri kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
         Ziyaretinde İl Müdürü Ramazan Baykara’dan kurumda yürütülen çalışmalar hakkında genel brifing alan Valimiz Sayın İbrahim Akın, kurum birimlerini de tek tek gezerek personelden bilgiler aldı. Ziyaret sırasında konuşan Valiın İbrahim Akın, kimsesiz çocukların ve korunmaya muhtaç vatandaşlarımızın işlemlerini yürüten Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğünün önemli bir görev yaptığını söyledi.
         Personelin daima güler yüzlü hizmet ederek vatandaşlarımıza yakın ilgi göstermesi gerektiğini belirten Vali İbrahim Akın, “Devletimizin koruması altındaki çocuklarımız, kimsesiz yaşlılarımız ve bakıma muhtaç engelli vatandaşlarımıza göstereceğimiz ilgi, güler yüz ve şefkat onları mutlu edecektir. Devletimiz zaten onlara gereken desteği vermektedir. Bizler de onların yanında olarak yüzlerini güldürmeli, işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlamalıyız. Müdürlüğümüz, şehit yakınları ve gazilerimizle de ilgilenen bir kurumdur. Vatandaşlarımızla birebir muhatap olan kurum personellerimizin çalışmalarını yakından takip edeceğiz. Kırşehir İl Müdürlüğümüzden başarılı çalışmalarıyla diğer illere de örnek olmasını bekliyoruz” dedi.
         Ardından, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara ve ilgili şube müdürlerinin de yer aldığı toplantıda kurumda yürütülen çalışmalar hakkında detaylı bilgiler alan Vali İbrahim Akın’ın ziyareti, kurum binasında yaptığı inceleme ile sona erdi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20%C5%9Eubat%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı