Vali Akın'dan Eğitim İncelemesi!

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

İlçeler 30 Haziran 2018 19:10
Vali Akın'dan Eğitim İncelemesi!
-A +A

         Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
         Ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz’den Kırşehir'de eğitim ile ilgili yürütülen çalışmalar, öğretmen, öğrenci sayıları ve okulların durumu hakkında genel bilgiler alan Vali İbrahim Akın, Kırşehir’deki eğitim kalitesini daha da yükseltmek adına çalışmalar yürüteceklerini söyledi.
         Kırşehir'de eğitim konusunda tespit edilen ihtiyaç ve sorunların giderilmesi için yeni eğitim-öğretim yılı başlamadan çalışmalar yapacaklarını belirten Vali İbrahim Akın, “Öğrencilerimizi her alanda başarılı, bilgili, donanımlı, gelişen teknolojiye ayak uyduran bir şekilde geleceğe hazırlama gayretinde olacağız. Devletimiz, çocuklarımızın sağlıklı ve güvenli bir ortamda eğitim-öğretim görmeleri için her türlü imkânı sağlamaktadır. Bizler de öğrencilerimizin eğitimlerini huzur içerisinde tamamlamaları için her türlü tedbiri alıyoruz. Yaz tatilinde olduğumuz bu dönemde okul binalarındaki eksiklikler tespit edilerek giderilecek, bakım-onarım gibi işlemlerin biran önce tamamlanması sağlanacaktır. Bilindiği gibi Kırşehir eğitimde zirvede yer almaktadır. Bundan önceki dönemde sınavlarda başarılı sonuçlar alan öğrencilerimizin bundan sonra yapılacak sınavlarda da bizleri gururlandıracak başarılar elde edeceğine inancım tamdır” dedi.
         Milli Eğitim Şube Müdürlerinin de hazır bulunduğu ziyaret, Vali İbrahim Akın’ın kurum hakkında aldığı brifing ile sona erdi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20%C5%9Eubat%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı