Vali Akın'dan İl Genel Meclisi Ziyareti

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, İl Genel Meclis Üyelerini ziyaret ederek Meclis Toplantısı'na katıldı.

Kırşehir Haberleri 7 Haziran 2018 20:07
Vali Akın'dan İl Genel Meclisi Ziyareti
-A +A

                 Kırşehir Valisi İbrahim Akın, İl Genel Meclis Üyelerini ziyaret ederek Meclis Toplantısı'na katıldı.
İl Genel Meclisi Toplantısı'na katılan Vali İbrahim Akın, burada yaptığı konuşmada, halkımızın temsilcisi olan meclis üyeleriyle birlikte çalışarak Kırşehir için güzel hizmetlere imza atacaklarını söyledi.
                 Meclis üyelerinin birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek devletimizin tahsis ettiği ödenekleri en verimli şekilde kullanacağına inandığını belirten İbrahim Akın, “Meclis üyelerimizin aldığı ortak kararlar, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilme niteliğinde olmalıdır. İlimiz yönetiminde vatandaşlarımızın temsilcisi olan sizler bir nevi yerel parlamento görevi ifa etmektesiniz. İlimizin yatırımlarla gelişip büyümesinde, köylerimizin kalkınması ve yeni imkânlara kavuşmasında İl Özel İdaremizin il genelindeki hizmetlerine yön vererek katkı sağlamaktasınız. Yapacağınız çalışmalarda hakkaniyetten ayrılmadan gerçekçi adımlar atmanız yapılan çalışmaların başarıya ulaşmasını sağlayacaktır. Birlikte çalışacağımız süre içerisinde ilimizin sosyal, ekonomik ve kültürel alanlarda gelişmesi için yeni yatırımları hep birlikte gerçekleştireceğiz. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” dedi.
                 İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu da konuşmasında, Vali Akın'a yeniden hayırlı olsun dileklerini ileterek, birlikte Kırşehir için güzel yatırımlar yapacaklarını söyledi.
Akın’ın ziyareti, meclis toplantısının ardından İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ve kurum yetkililerinden yürütülen çalışmalar hakkında brifing alması ve düzenlenen iftar programı ile tamamlanmış oldu.
VALİ AKIN'A SENDİKALARDAN ZİYARET
                    Kamu-Sen Kırşehir Temsilcisi Bilal Türk ve yönetimi, Kırşehir Valisi İbrahim Akın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
                   Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Kamu-Sen yönetimi ve üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
                    Kırşehir’deki bütün kamu kurumları ve sendikaların vatandaşlarımıza uyum içerisinde çalışarak hizmet etmesi gerektiğini belirten Vali İbrahim Akın, “İlimizde her zaman iyinin, doğrunun, dürüstün yanında ve destekçisi olacağız. İş hayatında başarının sağlanması ve devletimize bağlılık ilkesinin devamı ve önemi için çalışmalarımız devam edecek” dedi.
Ziyaret, Kamu-Sen Kırşehir Temsilcisi Bilal Türk’ün sendikal faaliyetleri hakkında Vali İbrahim Akın'a bilgi vermesi ile sona erdi.
KIRŞEHİR EĞİTİM-İŞ'TEN VALİ AKIN'A ZİYARET
                  Kırşehir Eğitim-İş Sendikası Başkanı Levent Akça ve yönetimi olarak, Kırşehir Valisi İbrahim Akın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.                                 
                  Vali İbrahim Akın, ziyaretimiz sırasında gerçekleşen konuşmasında Eğitim-İş Başkanı Levent Akça ve yönetim kuruluna başarılar diledi.  Eğitim-İş Başkanı Levent Akça ,Vali İbrahim Akın’dan Kırşehir Lisesi’nin yerine yapılan binanın yine Kırşehir Lisesi’ne tahsis edilmesini, ayrıca öğretmenlerin 9-10 Haziran'a gelen seminer çalışmalarının hafta içine alınması için talepte bulundu.  
Ziyaret, Başkan Levent Akça’nın Kırşehir’de eğitim alanında yaptığı çalışmalar hakkında Vali Akın'a bilgiler vermesi ve Eğitim-İş Yayınları'ndan çıkan kitabı hediye etmesi ile sona erdi.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
1. Soru

1. Soru

11:44 19 Nisan 2019
Soru 4:

Soru 4:

09:02 19 Nisan 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20May%C4%B1s%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı