SICAK HABER

Vali Akın'dan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasına Ziyaret

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'na iade-i ziyarette bulunarak işadamları ile bir araya geldi.

Kırşehir Haberleri 18 Temmuz 2018 19:13
Vali Akın'dan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasına Ziyaret
-A +A

         Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'na iade-i ziyarette bulunarak işadamları ile bir araya geldi.
         Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'na yaptığı ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Vali Sayın İbrahim Akın, il düzeyinde milli geliri artırmak için yapılan çalışmalarda Ticaret ve Sanayi Odaları'na önemli görevler düştüğünü söyledi.
         Kırşehir ticaret hayatının canlanması açısından Ticaret ve Sanayi Odası’nın önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “İlimizin kalkınmasında ticaret sektöründe yapılan çalışmaları iş adamlarımız ile birlikte değerlendireceğiz. Üretimi ticarete dönüştürmek, ilimizdeki sermayeyi de sanayiye yönlendirmek adına çalışmalarda bulunacağız. Coğrafi konumu itibariyle avantajlı bir konumda bulunan Ahiler diyarı Kırşehir’de sanayi ürünlerinin yanı sıra tarımsal üretimi de arttırmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu. 
         Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu; Kırşehir İş Dünyası’nın sorunları ve bu sorunlara çözüm olacak önerileri dile getirdi.  Ayrıca Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kırşehir’in gelişmesi açısından çok önem verdiği Fuar ve İnovasyon Merkezi ve Biyokütle Tesisi Projeleri hakkında bilgiler vererek, bu projelerin gerçekleşmesi ve Kırşehir’in sosyal ve ekonomik gelişimi noktasında yapılacak olan çalışmalarda, yeni dönemde Kırşehir Valisi İbrahim Akın ile istişare içerisinde ortak çalışma yapmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade ederek, ziyaretlerinden dolayı İbrahim Akın’a teşekkür etti.
         Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri de ziyaretinden dolayı Vali İbrahim Akın’a teşekkür ettiler. Vali İbrahim Akın’ın ziyareti, Kırşehir TSO’da yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alması ve iş adamlarıyla fikir alış-verişinde bulunması ile sona erdi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Nisan%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı