Vali Akın’ın eşi Saliha Akın’dan huzurevi ziyareti

Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılar Haftası” münasebetiyle Huzurevini ziyaret etti.

Kırşehir Haberleri 22 Mart 2019 10:44
Vali Akın’ın eşi Saliha Akın’dan huzurevi ziyareti
-A +A

               Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılar Haftası” münasebetiyle Huzurevini ziyaret etti.
            Ziyaretinde Huzurevi sakinleri ile bir araya gelen Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın’a Vali Yardımcılarının eşleri, Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü eşi Aysun Yıldız, Kütüphane Müdürü Şehnaz Taş, Kırşehir Yardım Sevenler Derneği Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu ve üyeleri ile Huzurevi yöneticileri eşlik etti.
Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, programda yaptığı konuşmada, Huzurevinde kalan değerli büyüklerimizin hayatlarını huzurlu ve sağlıklı bir şekilde sürdürmelerini temenni ettiklerini söyledi.
Büyüklerimizin tecrübeleri ile kendilerine yol gösterdiğini ifade eden Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, “Bizlerin en kıymetli hazineleri olan yaşlılarımızı sık sık ziyaret ederek onların yanında olduğumuzu göstermeye çalışıyoruz. Büyüklerimizin yüzlerini gülerken görmek bizleri de mutlu ediyor. Onların hakkını ödeyemeyiz. Kendilerinden sadece hayır dualarını bekliyoruz. Sadece bu özel günde değil her zaman onları ziyaret etmemiz, onlara sevgiyle, saygıyla yaklaşmamız milletçe onlara verdiğimiz değerin bir ifadesidir. Bu duygularla, tüm büyüklerimizin Yaşlılar Haftasını kutluyor; sağlıklı, huzurlu yıllar diliyorum.” şeklinde konuştu.
Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın’ın ziyareti, Huzurevi sakinleri ile tek tek ilgilenerek onlarla sohbet etmesi ve onlara çeşitli hediyeler vermesi ile sona erdi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20Ocak%20Cumartesi-1.jpg
YARIŞMA
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı