Vali Akın Köy Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, merkez ilçeye bağlı köy muhtarları ile toplantıda bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinledi.

Kırşehir Haberleri 25 Temmuz 2019 13:17
Vali Akın Köy Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi
-A +A

          Kırşehir Valisi İbrahim Akın, merkez ilçeye bağlı köy muhtarları ile toplantıda bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinledi.
      Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen ve Vali İbrahim Akın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı Adnan Kayık, İl Jandarma Komutanı Vekili J. Yrb. Suat Orhan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, ilgili kurum amirleri ve muhtarlar katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali İbrahim Akın, bu toplantıda muhtarları dinleyerek, köyleri ile ilgili sorunları dinleyip tespit edeceklerini ve sorunları çözüme kavuşturmak için imkanlar doğrultusunda çalışmalar yürüteceklerini söyledi.
Muhtarların devlet ile vatandaş arasındaki iletişimi sağlayan önemli kişiler olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “Toplantıda, muhtarların bizlere ilettikleri köylerin sorunlarını ilgili kurum amirleri ile birlikte hareket ederek, daha hızlı ve etkili bir şekilde çözüme nasıl kavuşturabiliriz, bunları değerlendireceğiz. Bütün sorunların aynı zamanda çözülemeyeceğini biliyoruz. Sorunları, aciliyetlerini de dikkate alarak imkanlarımız ölçüsünde çözüme ulaştırma gayretindeyiz. Amacımız, vatandaşlarımıza en güzel hizmetleri sunmak. Tabi bunu yaparken de, İl Özel İdaremizin bütçesini ve elimizdeki kaynakları bütün köylerimize eşit dağıtmak istiyoruz. Vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek ve hizmetleri köylere en iyi şekilde götürmek konusunda denge kurmaya çalışıyoruz. Bu konularla ilgili muhtarlarımız ve ilgili kurum amirleri ile sürekli görüş alış-verişi içerisindeyiz. Bu toplantılarda köylerimizdeki eksikleri görüyor, bu eksikliklerin giderilmesi için devletimizin sunduğu imkanları en verimli şekilde kullanmaya özen gösteriyoruz.” dedi.
        Toplantı, muhtarların talep ve isteklerinin alınması ile sona erdi. 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Bayram Gelmiş Neyime!

Bayram Gelmiş Neyime!

17:01 17 Eylül 2019
Deplasmandan 3 puan

Deplasmandan 3 puan

08:04 16 Eylül 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Eyl%C3%BCl%20Pazartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı