Vali Akın Sıdıklı Köyünde Karne Dağıttı!

Vali İbrahim Akın, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılının sona ermesi nedeniyle Sıdıklı İlkokulunda öğrencilere karnelerini dağıttı.

Kırşehir Haberleri 14 Haziran 2019 11:48
Vali Akın Sıdıklı Köyünde Karne Dağıttı!
-A +A

          Vali İbrahim Akın, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılının sona ermesi nedeniyle Sıdıklı İlkokulunda öğrencilere karnelerini dağıttı.
             Sınıflarda öğrencilere karnelerini dağıtan ve öğrencilere çeşitli nasihatlarda bulunan Vali İbrahim Akın, öğrencilerden yaz tatilinde bol bol kitap okuyarak tatili iyi değerlendirmelerini istedi.
        Öğrencilere hedeflerini soran ve bu hedeflere ulaşmak için emek verip gayret etmek gerektiğini belirten Vali İbrahim Akın, “Bugün Kırşehir genelinde toplam 233 okulda 44.397 öğrencimiz karne alıyor. Öğrencilerimiz yaz tatilini iyi değerlendirerek hem bedenen hem de ruhen dinlenmeli ve gelecek sezona zinde başlamalıdır. Ülkemizin gelecekteki yöneticileri olan çocuklarımız, ileride bizlerin yerine geçecekler. Öğrencilerimizi geleceğe ne kadar iyi hazırlarsak, ülkemizin geleceği de o kadar iyi olur. Karne alan bütün öğrencilerimizi tebrik ediyor, ailelerine ve öğretmenlerine de teşekkür ediyorum.” dedi.
        Karne dağıtım programı, Kırşehir Valisi İbrahim Akın ve beraberindekiler tarafından öğrencilere karnelerinin verilmesi ile sona erdi.
         Karne dağıtım programında Vali İbrahim Akın’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, Okul Müdürü Murat Mucuk, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler yer aldı.
 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete


/Resimler/Editor/images/17%20A%C4%9Fustos%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı