Vali Akın Yeni Yıla Nöbette Çalışanlarla Girdi!

Vali İbrahim Akın, yılbaşı akşamında 24 saat esasına göre görev yapan kurum çalışanlarını ziyaret etti.

Kırşehir Haberleri 1 Ocak 2019 07:55
Vali Akın Yeni Yıla Nöbette Çalışanlarla Girdi!
-A +A

         Vali İbrahim Akın, yılbaşı akşamında 24 saat esasına göre görev yapan kurum çalışanlarını ziyaret etti.
Yeni yıl nedeniyle kurumları ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Ahi Polis Merkezi Amirliği, 112 Acil Çağrı Merkezi ve 3 No’lu Merkez Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu çalışanlarının yeni yılını kutladı.
          İlk ziyaretini Ahi Polis Merkezi Amirliği’ne yapan Vali İbrahim Akın, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz tarafından karşılandı. Burada emniyet teşkilatı mensuplarının yeni yılını kutlayan Vali İbrahim Akın, polislik mesleğinin önemine işaret ederek personele çalışmalarında başarılar diledi.
        Ardından 112 Acil Çağrı Merkezi ve 3 No’lu Merkez Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret eden Vali İbrahim Akın, bu kurumlarda görev yapmakta olan personelle bir araya gelerek sohbet etti. İl Sağlık Müdürü Suat Türkoğlu ve 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Selim Yılmaz’dan çalışmaları ve merkeze düşen çağrılar hakkında bilgiler alan Vali İbrahim Akın, personele çalışmalarında kolaylıklar diledi.
        Bizlerin huzuru, sağlığı ve güvenliği için ailelerinden uzak bir şekilde çalışarak yeni yıla giren personellere moral vermek amacıyla kurumları ziyaret ettiğini belirten Vali İbrahim Akın, tüm çalışanların yeni yılını kutlayarak 2019’un sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi dileğinde bulundu.
        Öte yandan
 Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Mucur ilçesinde faaliyet gösteren işletmelerde incelemelerde bulundu. Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Akın, un, yem, gübre üretimi yapan tesisler ile mobilya ve halı satış işletmelerini inceledi. Akın, ziyaretlerde yaptığı açıklamada, ekonomik kalkınmanın daha da ileriye gitmesi noktasında ilçedeki işletmelerin önemli görev üstlendiğini vurguladı.
İlçelerdeki işletmelerin istihdama da katkı yaptığını aktaran Akın, şöyle devam etti: "Mucur'da faaliyet gösteren büyük işletmelerimiz, sağladıkları istihdamla ekonomik kalkınmaya katkıda bulunuyor. İlçelere yaptığımız ziyaretlerde iş adamlarımızla sık sık bir araya gelerek değerlendirmeler yapıyoruz. İlçelerdeki ekonomik gelişmeleri ve yapılan yatırımları yakinen takip ediyoruz. Önemli ölçüde istihdam sağlayan ve ekonomiye katkıda bulunan işletmeleri ziyaret ederek sorunlarını dinliyor, taleplerini yerinde alıyoruz. İlçelerde hizmet veren tüm işletme sahiplerine çalışmalarında kolaylıklar diliyorum."
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20A%C4%9Fustos%20Pazartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı