Vali İbrahim Akın'dan Anlamlı Ziyaret!

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir Muharip Gaziler Derneği ile Malul Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.

Kırşehir Haberleri 2 Ağustos 2018 19:13
Vali İbrahim Akın'dan Anlamlı Ziyaret!
-A +A

         Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir Muharip Gaziler Derneği ile Malul Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.
         İlk olarak Muharip Gaziler Derneğini ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Dernek Başkanı Kemal Parlak ve dernek üyeleri ile bir araya geldi. Daha sonra Malul Gaziler Derneğine geçen Vali İbrahim Akın, Dernek Başkan Vekili Aydın Dağıstan ve gaziler tarafından karşılandı.
         Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında, gazilerimizin mazisi şanla, şerefle dolu olan tarihimizin yaşayan abideleri olduğunu söyledi.
         Gazilerimize millet olarak minnet ve şükran borçlu olduğumuzu belirten Vali İbrahim Akın, “Şehitlikten sonraki en önemli paye olan Gazilik hem yüce dinimiz hem de milletimiz tarafından kabul edilen en kutsal mertebedir. Bugün bu topraklara vatan diyebiliyor ve bu topraklar üstünde özgürce yaşayabiliyorsak bunu şehit ve gazilerimize borçluyuz. Gazilerimiz, gösterdikleri fedakârlık ve örnek cesaretleriyle bu toprakların vatan olmasında büyük rol sahibidir. Millet olarak gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandı. vali Akın'ın ziyareti, gazilerle yaptığı sohbet ile sona erdi. Öte yandan, Vali İbrahim Akın, kamu kurum ve kuruluşlarına yaptığı ziyaretler kapsamında Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ile İl Dernekler Müdürlüğünü ziyaret etti. İlk olarak Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’nü ziyaret eden İbrahim Akın, kurum müdürü Süleyman Aslan’dan brifing aldı.
         Ardından, İl Dernekler Müdürlüğü’nü ziyaret eden Akın, Cemalettin Duran ve kurum personelinden yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Kurum binalarında incelemelerde bulunan Vali İbrahim Akın, esnafları da ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Temmuz%20Sal%C4%B1%20-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı