SICAK HABER

Vali Şentürk Onuruna Veda Yemeği!

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yemekte Vali Necati Şentürk'e isminin yazılı olduğu "40"numaralı formayı hediye etti

Kırşehir Haberleri 27 Mart 2018 19:13
Vali Şentürk Onuruna Veda Yemeği!
-A +A

        Kendi isteğiyle emekliye ayrılan Kırşehir Valisi Necati Şentürk, veda ziyaretleri kapsamında Kırşehir Belediyesi'ni ziyaret ederek Başkan Yaşar Bahçeci’den helallik istedi. Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında, Kırşehir'de görev yaptığı sürede Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile güzel çalışmalara imza attıklarını söyledi. Vatandaşlara kapılarını her zaman açık tuttuklarını belirten Necati Şentürk, “Daima Kırşehirli hemşerilerimle barışık bir şekilde, sorunlarına çözüm bulmak adına çalışmalarda bulunduk. Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile her konuda yaptığımız fikir alış-verişinde ortaya olumlu sonuçlar çıktı. Çalışma programlarına getirdiği yeniliklerle Belediyeciliğe farklı bir bakış açısı kazandırdı. Ahilerin memleketi Kırşehir’in son derece modern ve daha yaşanabilir bir kent olma yolunda hızla ve emin adımlarla ilerlemesinde Yaşar Bahçeci’nin payı tartışılamaz. Belediye Başkanına ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.
          Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de, “Sayın Valimizin tecrübelerinden çok faydalandık.  Kendisiyle güzel bir hizmet dönemimiz oldu. Valimiz, yıllardır ülkemize, devletimize farklı şehirlerde çok güzel hizmetler verdi. Kırşehir’in unutamayacağı Valimiz oldu. Her zaman halkın içerisinde samimiyeti ile tam sıra dışı hitaplarıyla, halkla kurduğu diyalogla gerçekten alışılan valilerin dışında bir görüntü sergiledi. Yıllardır valilerin devletin sert yüzünü temsil eder gibi durur. Bu tapuları da Valimiz Kırşehir’de yıktı. Her konuda bizlerden yardımını esirgemeyen Sayın Valimize ilimize vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyorum” sözlerine yer verdi. 
        Aynı günün akşamında Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Vali Necati Şentürk onuruna veda yemeği verdi. Ağalar Konağı'ndaki yemek programına Vali Necati Şentürk ve eşi Sevim Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve eşi Zerrin Bahçeci, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin ve eşi Güngör Bilgin, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Orhan Ekemen, protokol eşleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye kurum amirleri katıldı.
        Yemek programı, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Kırşehir Belediyespor Başkanı Veli Şahin’in takıma verdiği maddi ve manevi desteklerden dolayı Vali Şentürk'e teşekkür etmesi ve sırtında Necati Şentürk yazan "40" numaralı formayı hediye etmelerinin ardından yapılan sohbet ile sona erdi.

Vali Şentürk, Adliye'ye veda etti 
        Kırşehir Valisi Necati Şentürk, veda programı kapsamında Kırşehir Adalet Sarayı'na giderek ederek Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin ile Kırşehir Barosu Başkanı Avukat Mehtap Karaburçak Tuzcu’yu ziyaret etti.
        İlk olarak Kırşehir Baro Başkanlığı'nı ziyaret eden Vali Necati Şentürk Baro Başkanı Avukat Mehtap Karaburçak Tuzcu ile görüştü ve helallik istedi. Ardından Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin’i ziyaret eden Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında, “Görev ve sorumluluklarımızın bilincinde olarak Kırşehir’e ve Kırşehirli hemşerilerime her zaman en güzel şekilde hizmet etme gayretinde olduk. Cumhuriyet Başsavcımız ve Baro Başkanımızla uyum içerisinde çalıştık. Tarafsız, bağımsız, hızlı ve her zaman adaletli bir anlayışla çalışmalar yürütmelerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
        Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin ve Baro Başkanı Avukat Mehtap Karaburçak Tuzcu Vali Şentürk'e çalışmalarında kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederken, ziyaret, yapılan sohbet ile sona erdi.
 
 
 
 

Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20Nisan%20CUMA-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı