Vali Şentürk'ten İlçelere Veda!

Şentürk, emekliye ayrılması nedeniyle düzenlediği veda ziyaretlerine Çiçekdağı ve Akçakent ilçeleriyle devam etti.

Kırşehir Haberleri 24 Mart 2018 19:12
Vali Şentürk'ten İlçelere Veda!
-A +A

         Kırşehir Valisi Necati Şentürk, emekliye ayrılması nedeniyle düzenlediği veda ziyaretlerine Çiçekdağı ve Akçakent ilçeleriyle devam etti.
         İlk olarak Çiçekdağı İlçesini ziyaret eden Vali Necati Şentürk’e, Kaymakam Nurbaki Yalçın, ilçede devam eden ve tamamlanan yatırımlardan dolayı teşekkür etti. Ardından Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz’i ziyaret eden Vali Necati Şentürk’e ilçe protokolü de eşlik etti. Vali Necati Şentürk’ün Çiçekdağı programı, Köseli Belediyesi'ne geçerek Başkan Bekir Yılmaz’ı ziyaret etmesi ile sona erdi.
         Daha sonra Akçakent ilçesinde Kaymakam Serhat Doğan’ı ziyaret eden Vali Necati Şentürk, daire müdürleri ve muhtarların da yer aldığı görüşmede haklarını helal etmelerini istedi.
         Görev yaptığı sürece ilçelere her zaman yatırım götürme gayretinde olduğunu belirten Vali Necati Şentürk, “Kırşehir’de görev yapmış olmaktan son derece memnunum. Ahilerin torunları Kırşehirli hemşerilerimle her zaman güzel diyaloglar kurduk. Kırşehir ve ilçelerinde nerede bir mazlum varsa yardımına yetişmek, hangi köyün suyu yoksa oraya su götürmek için çabaladık. 42 yıllık görev hayatımın sonuna geldim. İlçe yöneticilerinden ve ilçede yaşayan vatandaşlarımızdan haklarını helal etmelerini temenni ediyorum” dedi.
         Kaymakamlığın ardından Akçakent Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç’ı ziyaret eden Vali Necati Şentürk’ün ilçedeki programı, Mahsenli Ali Efendi Türbesi'ni ziyaret etmesi ve vatandaşlarla sohbet etmesi ile sona erdi.
 


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/21%20Mart%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı