Yabanlı aşireti Köksal için tek yürek oldu

MHP Belediye Meclis Üyesi Adayları Mimar Yusuf Yağmur ve Mimar Yakup Ergül'ün düzenlemiş olduğu tanıtım toplantısı Gala Palas Salonunda gerçekleştirildi.

Kırşehir Haberleri 19 Mart 2019 08:50
Yabanlı aşireti Köksal için tek yürek oldu
-A +A

               MHP Belediye Meclis Üyesi Adayları Mimar Yusuf Yağmur ve Mimar Yakup Ergül'ün düzenlemiş olduğu tanıtım toplantısı Gala Palas Salonunda gerçekleştirildi. 31 Mart Mahalli Seçimlerine sayılı günler kala partilerin gövde gösterileri artarak devam ederken; aşiret ve bölgelerin vereceği oyların önemli olduğu seçimde, yabanlı bölgesinin çocukları olan Mimar Yusuf Yağmur ve Mimar Yakup Ergül'ün düzenlediği toplantıya katılım büyük oldu.  
                Düzenlenen toplantıya katılım yüksek olurken; araç konvoyları ve meşaleler eşliğinde salonu dolduran yabanlı bölgesi halkı, MHP Belediye Meclis Üyesi Adayları Mimar Yusuf Yağmur, Mimar Yakup Ergül ve MHP Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal'a verecekleri desteğin mesajını da vermiş oldular.  Yağmur ve Ergül, Yabanlıspor'un atkısı ile verdikleri mesajlarda, " Hemşerilerimizin gözlerdeki sevinç ve teveccüh ifadeleri Yabanlı Aşiretinin kararını ortaya koydu. Allah, canımız ve toprağımız hemşerilerimizden azı olsun. Bizlere olan desteklerini şimdiden ortaya koydular. Allah'ın izniyle bize olan güvene layık olacak ve memleketimize yorulmadan, sıkılmadan hizmet edeceğiz " dedi.  Toplantıda söz alan MHP Belediye Başkan Adayı Doç.Dr.Onur Köksal, Kırşehir'e yarışa değil hizmete geldiğini söyleyerek, " Bizler, elin nasırlı yüreği yaralı Kırşehir'in bir evladı olarak memleketimize hizmet etmeye yeminliyiz. Birlik ve beraberlik içerisinde olacağız. Bölünmeyeceğiz. Ayrıştırmayacağız. Gençlerle yol alacak ve inşallah devlete yük olmayan; aksine üreten ve devletine, milletine, vatandaşına katkı sunan, üreten bir Belediye anlayışını hayata geçireceğiz. Bizleri bu güzel günde yalnız bırakmayan ve 31 Mart'ın mesajını veren Değerli Yabanlı Abilerime, Gardaşlarıma, Emmilerime, Dayılarıma, Bacılarıma, Analarıma, Ninelerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum " dedi.  Köksal'ın konuşmaları sürekli alkış ve tezahüratlarla kesilirken; konuşmalarının ardından sıcak sohbetlerle devam eden toplantı, teşekkür ve temennilerle son buldu.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Ekim%20%C3%87ar%C5%9Famba-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı