Yapımı Devam Eden Camilere Yakın Takip!

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir'de yapımı devam eden camilerin son durumunu görüşmek ve istişarelerde bulunmak üzere Diyanet İşleri Başkanı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ı ziyaret etti.

İlçeler 17 Aralık 2018 15:50
Yapımı Devam Eden Camilere Yakın Takip!
-A +A

         Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir'de yapımı devam eden camilerin son durumunu görüşmek ve istişarelerde bulunmak üzere Diyanet İşleri Başkanı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ı ziyaret etti. Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir Müftüsü Mehmet Yaman'ın da de eşlik ettiği ziyaretlerde Hayırsever Muzaffer Marşap da yer aldı. İlk olarak Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ardından da Diyanet İşleri Başkanı Görmez'i ziyaret eden Kırşehir ekibi,  Kırşehir'deki eğitim yatırımlarını ve eğitimin durumunu istişare etmek üzere Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u da ziyaret etti. Kırşehir'de Organize Sanayi Bölgesi'nin gelişimi noktasında yapılabilecek çalışmalara ilişkin Sanayi ve Teknoloji Bakanı ile görüş alışverişlerinde bulunan Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kırşehir'in sorunlarına ve Kırşehir'in geleceğine ilişkin Ankara'da önemli ziyaretler gerçekleştirdiler.
         Kırşehir Valisi İbrahim Akın, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada yakın ilgilerinden dolayı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Başkanı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’a teşekkürlerini sundu.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kırşehir'de Deprem Oldu!

Kırşehir'de Deprem Oldu!

23:03 27 Temmuz 2019
Uyan Kırşehir! İlçe Olmuşuz

Uyan Kırşehir! İlçe Olmuşuz

17:00 22 Ağustos 2019
Otomobil şarampole devrildi!

Otomobil şarampole devrildi!

17:48 13 Ağustos 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20A%C4%9Fustos%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı