Yeni iki hekim göreve başladı

Bölge hastanesi olma yolunda çalışmalarına son hız devam eden Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Dâhiliye (İç hastalıklar) polikliniğine yeni iki hekim göreve başladı.

Kırşehir Haberleri 10 Aralık 2019 09:22
Yeni iki hekim göreve başladı
-A +A

           Bölge hastanesi olma yolunda çalışmalarına son hız devam eden Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Dâhiliye (İç hastalıklar) polikliniğine yeni iki hekim göreve başladı.
            Kırşehir ve ilçelerinin yanı sıra Nevşehir, Kırıkkale, Aksaray, Yozgat, Sarıyahşi ile Evren, gibi ilçelere de hizmet veren Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde doktor sayısı aratarak devam ediyor.
İÇ HASTALIKLARI UZMANI DR. YUSUF ÖZTÜRK
           Kırşehir’e yeni atanan Dâhiliye Doktoru Uzm. Dr. Yusuf Öztürk ise tıp eğitimini 2007-2014 yılları arasında Hacettepe Tıp Fakültesi’nde tamamladı.
           2014-2015 yılları arasında pratisyen hekim olarak Çorum Mecitözü İlçe Devlet Hastanesi’nde çalışan Öztürk, 2015-2019 yılında uzmanlık sınavını kazandığı Hacettepe Dâhiliye Bölümü’nde uzmanlık eğitimi aldı.
Uzm. Dr. Öztürk uzmanlık eğitimini bitirerek hastanemizde hasta kabulüne başladı.
İÇ HASTALIKLARI UZMANI DR. İLHAN YILDIRAN
             İç Hastalıkları bölümüne yeni başlayan Uzman Doktor İlhan YILDIRAN, 2004-2010 yılları arasında Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamladı.
             2010-2011 yılları arasında Muş’un Varto ilçesinde Sağlık Grup Başkanlığı yapan Uzm. Dr. Yıldıran, 2011-2015 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Dâhiliye Uzmanlığı eğitimi aldı.
             2015-2018 yılları arasında aynı hastanede dâhiliye hekimliği yapan Yıldıran, son olarak 2018-2019 yılları arasında Sinop Gerze Devlet Hastanesi’nde görev yaparken Kırşehir’e tayin oldu.
Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü olarak yeni atanan hekimlerimize görevlerinde başarılar diliyoruz.

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20Ocak%20Cumartesi-1.jpg
YARIŞMA
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı