Yoksulların yüzlerini yardımlarla güldürüyor

 Yenimahalle Kırşehirliler Derneği Başkanı Halil Kolukırık bu yılda ramazan ayında 500 vatandaşa ve150 çocuğa maddi ve manevi yardımda bulundu. 

          Yenimahalle Kırşehirliler Derneği Başkanı Halil Kolukırık bu yılda ramazan ayında 500 vatandaşa ve150 çocuğa maddi ve manevi yardımda bulundu. Yenimahalle Kırşehirliler Derneği Başkanı Halil Kolukırık bu yılda ramazan ayında 500 vatandaşa ve 150 çocuğa maddi ve manevi yardım ederek yoksul vatandaşların yüzlerini güldürdü.

         HEMŞERİLERİNDEN TAM NOT ALDI

         Sosyal dayanışma ve yoksullarla mücadelesini 2000 yılından günümüze kadar devam ettiren Yenimahalle Kırşehirliler Derneği Başkanı Halil Kolukırık bu yılda ramazan ayında 500 vatandaşa ve150 çocuğa maddi ve manevi yardım ederek yoksul vatandaşların yüzlerini güldürdü. Yenimahalle Kırşehirliler Dernek Başkanı Halil Kolukırık geleneksel hale getirdiği yardım kampanyasını bu yıl ramazan ayında gerçekleştirerek gönüllere taht kurdu. Hiç bir kurum ve kuruluştan destek almadan tek başına yardım kampanyasını gerçekleştiren Kolukırık hemşerileri tarafından tam not aldı.

VATANDAŞLARIMIZA MADDİ VE MANEVİ DESTEK OLDUK

         Yenimahalle Kırşehirliler Derneği Genel Merkezi’nde başlayan yardım kampanyasında konuşan Başkan Halil Kolukırık “Her sene geleneksel hale getirdiğimiz yardım kampanyasında vatandaşlarımıza bu senede maddi ve manevi destek olduk. Biz Yenimahalle’de ki Kırşehirliler olarak tespit ettiğimiz durumu kötü olan 500 vatandaşımıza ve 150 çocuğumuza destek olduk. Bir dernek olmanın dışında sosyal sorumluluğumuzu yerine getirerek Ahilik bilinciyle yardımlarımızı sürdürüyoruz. Rabbim bize verdikçe bizde vatandaşlarımıza destek olmaya devam edeceğiz” dedi. 

 
YAZARLAR