Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı yapıldı

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı 22/02/2019 Cuma günü Kırşehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz başkanlığında , Kırşehir TSO toplantı salonunda yapıldı.

Kırşehir Haberleri 23 Şubat 2019 12:06
Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı yapıldı
-A +A

                   Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı 22/02/2019 Cuma günü Kırşehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz başkanlığında , Kırşehir TSO toplantı salonunda yapıldı. 
                   Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ‘ın açılış konuşmasının ardından Yüksek İstişare Kurulu toplantısında belirlenen gündem maddeleri görüşülerek ilgili mercilere sunulması hususunda karara bağlandı.
                   Öte yandan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası resmi internet sayfasından yapılan duyuruya göre, Slovenya’nın Maribor Macera Oyun Alanında çalışmak üzere gönüllüler aranıyor. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'ndan yapılan duyuruda şu detaylar aktarıldı: " Slovenya’nın Maribor Macera Oyun Alanında çalışmak üzere gönüllüler aranıyor. Gönüllüler, Maribor’daki Macera Oyun Alanında aktif ekip üyeleri olacak,oyun oynama ve yaratma, farklı oyun ve diğer nesneler (tahta kulübeler, farklı özellikler) oluşturma, oyun ekipmanları oluşturma ve oyun araçları gibi faaliyetlerde yer alacaklar. Çeşitli atölye çalışmaları (dans, kukla, tiyatro, müzik, sanat, yaratıcı bilim vb.) gerçekleştireceklerdir. Gönüllüler, derneğimizin faaliyetleri çerçevesinde kişisel projeler yürütmek için fikirlerini önermek ve inisiyatif almaya teşvik edilecektir. Çalışma süresi oyun alanında haftada 4 gün (açık hava, her türlü hava koşulunda) ve ofiste veya kendi projelerinde 1 gündür. Gönüllüler, Maribor şehir merkezinde, tek yataklı odaların bulunduğu ortak bir dairede yaşayacaklar. Daire tam donanımlı ve konforludur (donanımlı mutfak, banyo, internet bağlantısı). Varışta gönüllüler için kişisel banka hesapları açılacak ve yiyecek ve ev masrafları için aylık destek alacaklar. İşyerinde yemek verilmemektedir, bu nedenle gönüllüler evde yemek yapmak için kendi bütçelerini alırlar. Ayrıca bisiklet ve yerel otobüs bileti sağlanacaktır. Çocuklarla ve akranlarıyla çalışmaktan hoşlanan, inisiyatifini göstermeye istekli, (en az 21 yaşında) hevesli gençleri aranıyor. Bilgi, deneyim ve inançlarını paylaşmaya hazır, sorumlu ve güvenilir gençler başvurabilir. Çocuklarla çalışmadaki deneyimler memnuniyetle karşılanır, güçlü avantajlar ise müzikal veya çevre düzenlemesi becerileri ve multimedyaya ilgi veya deneyimli olmaktır." 
                    Daha detaylı bilgilere Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası resmi internet sayfasından da ulaşılabilecek. 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/20%20A%C4%9Fustos%20Sal%C4%B1-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı